Wygraj składankę „Velvet Bar”

0

Weź udział w konkursie Multikina Rybnik oraz Raciborskiego Portalu Internetowego i wygraj aksamitną kompilację “Velvet Bar”.

Elegancka… niepowtarzalna… jedyna w swoim rodzaju… składanka “Velvet Bar”

- reklama -

 

 

To muzyczna wizja atmosfery aksamitnego baru. To dwupłytowy zestaw utworów, które pozwolą Ci trafić do “Velvet Baru” bez wychodzenia z domu. Ciepła, elegancka i zmysłowa. Po prostu elektryzująca…

 

Na składance usłyszymy utwory w wykonaniu między innymi: Jazzamor, Marisy Monte, 3-11 Porter, Alien Cafe, Deco, Fun Lovin’ Criminals, Ive Mendes, Corinne Bailey Rae, Stacey Kent, Olive, Mario Biondi i wielu innych…

 

Aby wygrać składankę "Velvet Bar" wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Kto jest reżyserem filmu Blue Velvet" i w terminie do 19 maja przysłać na adres [email protected], w tytule wiadomości należy podać "Konkurs – Velvet Bar" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 20 maja.

 

Regulamin konkursu Multikina i RPI – Velvet Bar

 

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową.

 

Odbiór nagrody w Multikinie Rybnik.

 

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

W wyniku losowania płyty Velvet Bar wygrali:

 

Aneta B.

Krzysztof J.

 

Zobacz Jedyna w swoim rodzaju składanka "Velvet Bar" .

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here