Niedługo minie termin składania wniosków

15 maja mija termin składania przez rolników wniosków o dopłaty bezpośrednie.

Materiał opublikowany na zlecenie starostwa.

- reklama -

 

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, że 15 maja 2008 roku mija termin składania przez rolników wniosków o dopłaty bezpośrednie. Tych rolników, którzy jeszcze nie złożyli wniosków serdecznie zapraszamy do biur powiatowych ARiMR. Rolnicy będą mogli składać wnioski o płatności bezpośrednie także w sobotę 10 maja niemal we wszystkich województwach poza dolnośląskim i opolskim.

 

W dniach 12 i 13 maja biura powiatowe ARiMR będą czynne do godz. 22.00, natomiast w dniach 14 i 15 maja do momentu przyjęcia wniosku od ostatniego z oczekujących rolników.

 

Wprawdzie rolnicy będą mogli składać wnioski jeszcze przez kolejnych 25 dni kalendarzowych – do 9 czerwca 2008 roku – ale muszą się liczyć z faktem, że za każdy dzień roboczy opóźnienia kwota płatności będzie obniżona o 1 proc.

 

Wniosek o przyznanie płatności należy złożyć w biurze powiatowym ARiMR właściwym ze względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę wnioskodawcy, można też wysłać go pocztą.

 

/Starostwo Powiatowe/

 

Redakcja zastrzega sobie możliwość moderowania komentarzy pod tym artykułem. Komentarze o obraźliwej /i/lub niemerytorycznej treści będą usuwane.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here