Rowerem przez Gminę Rudnik

Jesteś sportowcem z zamiłowania, lubisz aktywny wypoczynek, piękne widoki i niespotykane krajobrazy? Wybierz się na wycieczkę rowerową i odwiedź urokliwe zakątki Gminy Rudnik.

Miesiąc maj to najlepszy czas na zorganizowanie wyprawy. Słoneczna pogoda sprzyja organizowaniu rodzinnych rajdów rowerowych, które dają niepowtarzalną szansę obcowania z przyrodą.

- reklama -

 

Gmina Rudnik jako jedyna w powiecie raciborskim oferuje  możliwość wypożyczenia rowerów turystycznych. Baza, w której można wypożyczyć rower znajduje się w siedzibie ZSO Rudnik.

 

 

Udostępniane  rowery są sprzętem nowym, zakupionym dla potrzeb uczniów szkoły oraz wszystkich zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem. Szczegółowych informacji dotyczących wypożyczania sprzętu udziela sekretariat szkoły od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 14.00.

 

Mapa Gminy Rudnik jest do nabycia w sekretariacie Urzędu Gminy Rudnik w godzinach urzędowania.

 

Rower to niewątpliwie najzdrowszy i najtańszy środek lokomocji. Na rudnickich  trasach każdy znajdzie coś dla siebie. Ich zróżnicowanie  pod względem stopnia trudności i charakteru miejsc, do których prowadzą, daje możliwość zaplanowania wypoczynku, który zadowoli nawet najbardziej wymagających turystów.

 

/Gmina Rudnik/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here