Galeria Młyńska zaprasza

0

W sobotę, 17 maja, Galeria Młyńska przy ul. Mickiewicza 12 w Raciborzu przyjmuje pierwszych klientów.

- reklama -

W dzień otwarcia Galeria zaprasza na pokazy taneczne Ewy Szabatin i Marcina Olszewskiego, pary z programu: „Taniec z Gwiazdami”, na pokaz gotowania Karola Okrasy i na wiele innych atrakcji.

 

Galeria Młyńska oferuje szeroki wybór znanych i popularnych marek. Klienci znajdą tu ponad 20 sklepów zgromadzonych w jednym miejscu. Marki obecne w Galerii Młyńskiej to m.in. delikatesy Rast, Drogeria Natura, marki oferujące modę klasyczną np. Monnari, Pabia, Sunset Suits, marki oferujące modę młodzieżową: House, Reporter, Diverse, sklepy z odzieżą sportową, salon obuwniczy CCC, salon jubilerski Apart, salon komputerowy Sferis, liczne punkty usługowe, kawiarnia i wiele innych.

 

 

Program Wielkiego Otwarcia Galerii Młyńskiej – sobota, 17 maja

godz. 9.00 – uroczyste otwarcie Galerii Młyńskiej – symboliczne przecięcie wstęgi i poświęcenie galerii

godz. 9.55 – konkursy dla dzieci na scenie

godz. 9.30 – 21.00 – Przez cały czas trwania otwarcia animatorzy dziecięcy prowadzą zajęcia z zakresu: malowania twarzy, malowania farbami, lepienia z modeliny i masy solnej, gier i zabaw

godz. 10.30 – 10.45 – pokaz grupy tanecznej

godz. 10.45 – 11.00 – krótki konkurs dla młodzieży

godz. 11.05 – 11.30 – pokaz mody

godz. 11.45 – 12.15 – pokaz grupy tanecznej i krótki konkurs tańca dla wybranych osób z publiczności

godz. 12.30 – 13.30 – I pokaz gotowania Karola Okrasy

godz. 13.30 – 14.10 – konkursy na scenie dla dzieci, dorosłych i rodziców

godz. 14.10 – 14.13 – pokaz tańca w wykonaniu pary z programu: „Taniec z Gwiazdami” – Ewy Szabatin – wielokrotnej mistrzyni Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, reprezentantki klasy „s” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych oraz Jej partnera tanecznego Marcina Olszewskiego – reprezentanta klasy tanecznej „s” w łacinie i klasy „a” w standardzie, aktora teatrów muzycznych w Warszawie.

godz. 14.15 – 14.45 – nauka tańca prowadzona przez Ewę Szabatin i Marcina Olszewskiego

godz. 14.50 – 16.50 – konkurs na najpiękniejszą biżuterię oraz konkurs na najlepiej wykonany makijaż

godz. 15.30 – 16.30 – II pokaz gotowania Karola Okrasy

godz. 16.50 – 17.20 – pokaz mody – wyjście II

godz. 17.20 – 17.30 – pokaz grupy tanecznej

godz. 17.32 – 17.35 – pokaz tańca w wykonaniu tancerzy z programu „Taniec z Gwiazdami” – Ewy Szabatin i Marcina Olszewskiego + wspólna nauka tańca

godz. 17.40 – 18.40 – konkursy na scenie dla dzieci, dorosłych i rodziców

godz. 18.45 – 19.15 – III spotkanie ze sztuką gotowania zakończone niespodzianką dla gości

godz. 19.30 – 20.00 – konkursy na scenie dla dzieci, młodzieży i rodzin

godz. 20.05 – 21.00 – konkurs tańca (spośród osób, które najlepiej zatańczyły w konkursach przeprowadzonych w ciągu dnia prowadzący wytypuje kilka osób, które wezmą udział w głównym konkursie tańca i oceniani będą przez Ewę Szabatin i Marcina Olszewskiego.

Wielkie Otwarcie zakończy specjalny pokaz tańca Ewy Szabatin i Marcina Olszewskiego.

 

Warsztaty w dniu otwarcia:

W dniu Wielkiego Otwarcia Galerii Młyńskiej przygotowaliśmy liczne warsztaty, dzięki którym w miłej i rodzinnej atmosferze klienci spędzą czas i zdobędą nowe umiejętności:

KURS TAŃCA – prowadzony przez tancerkę Tańca z Gwiazdami – Ewę Szabatin – tańce latynoamerykańskie i klasyczne.

WARSZTATY PROJEKTOWANIA BIŻUTERII – wyjątkowe zajęcia, podczas których nabywa się nową umiejętność wydobywania piękna i nadawania nowych kształtów metalom takim jak srebro, złoto, miedź, mosiądz poprzez ich obrabianie – rzeźbienie, polerowanie, oksydowanie i ozdabianie kamieniami i emalią. Stworzenie oryginalnego, jedynego na świecie kompletu biżuterii to wielka radość i satysfakcja!

KURS MAKIJAŻU I STYLIZACJI – prowadzony przez doświadczoną wizażystkę, która zainteresowane osoby zapozna z definicją makijażu, omówi (na przykładach) jaki rodzaj makijażu pasuje do danego typu urody, pokaże jak stworzyć iluzje „promiennej cery”, jak tuszować niedoskonałości urody i podkreślać atuty odpowiednim makijażem.

KURS GOTOWANIA – kurs i pokaz gotowania prowadzony przez znanego kucharza Karola Okrasę i jego asystenta. Okrasa zaprezentuje jak zamienić nieprzyjemny obowiązek, jakim dla niektórych jest gotowanie, w zabawę i przyjemność. Ponadto po zakończeniu gotowania odbędzie się degustacja przygotowanych potraw.

ZAJĘCIA DLA DZIECI – Malowanie wspólnego plakatu przez wszystkie dzieci, prezent dla mamy, taty, siostry i brata – własnoręcznie wykonywane prezenciki różnymi technikami: malowanie pisakami, farbkami, wyklejanki, zdobienia, konkursy plastyczne, wykonywanie zakładek do książek, broszek, korali, warsztaty orgiami, wykonywanie słodkiej biżuterii, malowanie buziek, malowanie farbami, lepienie z modeliny i plasteliny, masy solnej, gry i zabawy i wiele innych

/BSp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here