Festyn rodzinny

0

„Hej, hej rodzina dziś zabawę wesołą zaczyna,

Mama, tata, syn i córka bukiet kwiatów i laurka”

- reklama -

W słoneczne popołudnie, 1 czerwca, na placu zabaw Przedszkola w Rudniku spotkały się rodziny przedszkolaków z Rudnika oraz z Szonowic, aby wspólnie świętować Dzień Mamy, Taty i Dziecka.

 

Przedszkolaki śpiewają
„Sto lat” dla swoich rodziców…

 

Piknik Rodzinny rozpoczęliśmy od przedstawienia rodzicom programu artystycznego w wykonaniu przedszkolaków. Wszystkie dzieci zaśpiewały gromkie „Sto lat”, wręczyły mamusiom i tatusiom upominki wykonane własnoręcznie i mocno ich wyściskały.

 

… i rewanż rodziców

 

W rewanżu rodzice zaśpiewali dzieciom swoje „ Sto lat” oraz piosenkę „ Hej rodzina”. Dzieci były tym ogromnie zaskoczone. Z okazji swojego święta przedszkolaki otrzymały od Pani Dyrektor Renaty Rybka upominki w postaci piłek i kółek plażowych oraz słodkości i lodów.

 

Po pysznych ciastach upieczonych przez mamy przedszkolaków i kawie, dzieci i rodzice zostali zaproszeni do wspólnej zabawy i konkursów. Było między innymi golenie tatusiów za pomocą szpatułek, rozpoznawanie przez mamusie swoich dzieci, sprawdzian wiedzy o swoim dziecku dla tatusiów, przeciąganie liny oraz tańce „Woogie- Boogie”, „Tu paluszek”.

 

Konkurs "Golenie taty"

 

Radosne świętowanie zakończyli przy ognisku, na którym można było upiec pyszne kiełbaski. Kto miał jeszcze siły i ochotę mógł potańczyć przy skocznych melodiach na mini scenie.

 

/Gmina Rudnik/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here