Apel o pomoc dla ofiar wypadku autokarowego w Serbii

0

11 lipca w Serbii miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy, w wyniku którego zginęło sześć osób, a poszkodowanych zostało 60 dorosłych i dzieci – w większości mieszkańców powiatu bieruńsko-lędzińskiego.

Materiał opublikowany na zlecenie starostwa.

- reklama -

 

Skutki wypadku są dla wielu osób bardzo poważne, co wiązać się będzie z koniecznością długotrwałej rehabilitacji, zakupu lekarstw, sprzętu rehabilitacyjnego czy ortopedycznego. W związku z tym, pomoc finansowa dla osób poszkodowanych w wypadku jest niezbędna, stanowiąc jednocześnie wyraz dobrej woli i solidarności.

 

W powiecie bieruńsko-lędzińskim powołane zostało Powiatowe Centrum Koordynacji Pomocy na rzecz ofiar wypadku, organizujące i koordynujące rzeczową i psychologiczną pomoc osobom poszkodowanym.

 

Władze powiatu bieruńsko-lędzińskiego apelują o przekazywanie pomocy finansowej, która zostanie dostarczona poszkodowanym.

 

Szczegółowych informacji udziela Krystian Grzesica – Sekretarz Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego tel.032 216 38 88, e-mail: [email protected].

 

Przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie zostało utworzone konto, na które osoby prywatne, fundacje i firmy mogą wpłacać darowizny :

 

ING Bank Śląski S.A. nr: 56 1050 1399 1000 0023 1458 2715 z dopiskiem "darowizna na rzecz ofiar wypadku autokarowego w Serbii".

 

/Starostwo Powiatowe/

 

Redakcja zastrzega sobie możliwość moderowania komentarzy pod tym artykułem. Komentarze o obraźliwej /i/lub niemerytorycznej treści będą usuwane.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here