Wykład Bronisława Wildsteina w Raciborzu

Raciborskie Centrum Badań Historycznych zaprasza na wykład Bronisława Wildsteina, który odbędzie się w czwartek, 23 października, o godz. 18.30.

Raciborskie Centrum Badań Historycznych zaprasza na spotkanie z cyklu OTWARTYCH WYKŁADÓW HISTORYCZNYCH. Gościem będzie Bronisław Wildstein – publicysta, komentator dziennika "Rzeczpospolita", pisarz, autor m.in. głośnej powieści "Dolina Nicości".

- reklama -

 

Wykład odbędzie się 23 października o godz. 18.30 w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Raciborzu, sala pod kościołem, ul. Warszawska 29.

 

Wstęp wolny.

 

/k/

- reklama -

10 KOMENTARZE

  1. I co ciekawego będzie można usłyszec z ust tego człowieka pełnego nienawiści ? Może dowiemy sie że Fundusz Wczasów Pracowniczych dzięki któremu wielu z nas było co roku z rodzicami na tanich wczasach – to była indoktrynacja PRLowska , lub że mieszkania spółdzielcze i zakładowe w których wielu z nas do dziś mieszka miały zainstalowane podsłuchy ? Lepiej niech ten ultraprawicowy błazen jedzie ze swoimi wykładami do Jerozolimy.

  2. A to w Racku jest aktywność? W sumie tak – jest tu wielu cinkciarzy , golfowców , młodzieży , która jeszcze nie uciekła , nawróconych religijnie (pisano o tym kiedyś w GW). W ogóle nie sądzisz – że w opiniach o Racku – że to dziwne miejsce – coś jest z prawdy?!

  3. pelnotlusty borusewicz biedulka tez w podziemiu bral slub , przeszlo to do historii !
    bronek tez tak robi , tylko czy lezal na styropianie ? dlaczego ma ksywe „parszywy”
    dlaczego proboszcz taki zyczliwy ? za ile ?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here