Mecz II ligi piłki siatkowej w Rudniku

0

W sobotę 25 października o godz. 17 na hali ZSO w Rudniku rozpocznie się mecz piątej kolejki, w którym KS AZS "Rafako" Racibórz podejmować będzie drużynę KS Błękitni Ropczyce.

Po czterech kolejkach drużyna gości po rozegraniu trzech spotkań zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Jedyny punkt jak na razie siatkarze z Ropczyc zdobyli po "urwaniu" dwóch setów Fartowi Kielce.

- reklama -

Drużyna KS AZS "Rafako" Racibórz rozegrała już cztery mecze i jest na V miejscu ligowej tabeli w grupie czwartej. Raciborscy siatkarze dotychczas dwa razy wygrali i odnieśli dwie porażki. W pierwszym meczu "na wyjeździe" pokonali Hejnał Kęty 3:1, w kolejnym wyjazdowym meczu przegrali z Czarnymi Radom 0:3, później "u siebie" ulegli drużynie TS Volley Rybnik 1:3 i tydzień temu wygrali w Rzeszowie z drugą drużyną Resovii 3:0.

 

Na razie największym zmartwieniem trenera Witolda Galińskiego jest niepełna dyspozycja młodszego syna Karola (przyjmujący), który nie wrócił do pełni sprawności po kontuzji kciuka odniesionej w meczu z Rybnikiem, nadal nie może grać nie do końca zdrowy starszy z braci Galińskich Aleksander (rozgrywający), którego czekają specjalistyczne badania. Na kilka tygodni wyłączony jest z gry także inny przyjmujący Michał Szafirski (kontuzja stawu skokowego).

Pozostali zawodnicy pilnie trenują i po zupełnie dobrym meczu w Rzeszowie powinni postarać się o korzystny wynik również w sobotnim meczu.   

 

/kibic/   

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here