ZERiI zaprasza do udziału

Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Racibórz zaprasza do udziału w wycieczkach oraz w spotkaniu z przedstawicelem PCPR.

25 listopada o godz. 18.00 w Klubie Olimpijczyka "Sokół" w Raciborzu odbędzie się spotkanie członków Koła, na którym obecny będzie przedstawiciel Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, będzie udzielać porad z zakresu rent i emerytur.

- reklama -

 

13 grudnia o godz. 16.30 (dworzec PKS) planowany jest wyjazd do Gliwickiego Teatru Muzycznego na spektakl pt. "Anna Karenina". Zapisy przyjmowane będą do dnia 3 grudnia, wpłata 15 złotych, pozostałe koszty dofinansuje Związek.

 

W dniach od 30 stycznia do 2 lutego 2009 roku PZERiI organizuje wyjazd do Barda (u pani Ady) w Kotlinie Kłodzkiej na zabawę karnawałową połączoną ze zwiedzaniem Kotliny Kłodzkiej. Cena pobytu to 230 zł, zapisy z przedpłatą 100 zł przyjmowane będą do 31 grudnia.

 

Szczegółowych informacji udziela Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Racibórz przy ul. Staszica 27, tel. 032 415 25 55.

 

/k/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here