Złoty medal w zasięgu ręki

  0

  W sobotę 13 grudnia drużyna kobieca RTP Unia Racibórz powalczy o złoty medal i tytuł Mistrzyń Polski w halowej piłce nożnej kobiet.

  W tym sezonie turniej finałowy odbędzie się w Koninie. Do grona czterech najlepszych zespołów w Polsce awansowały: KKPK Medyk Konin, MUKS Praga Warszawa, Gol Czestochowa i RTP "Unia" Racibórz.     

  - reklama -

   

  Trenerzy Remigiusz Trawiński i Andrzej Jasiński zabierają na turniej finałowy 15 zawodniczek. O złoty medal halowych mistrzostw Polski w sobotę powalczą: Daria Antończyk, Dorota Wilk, Paulina Rytwińska, Daria Kasperska, Agnieszka Winczo, Marta Stobba, Agnieszka Karcz, Agata Mańczyńska, Patrycja Wiśniewska, Anna Sznyrowska, Katarzyna Krupa, Kinga Bandych, Hanna Konsek, Kamila Darda i Natalia Surma.

   

  Turniej zostanie rozegrany sytemem "każdy z każdym", wszystkie mecze będą trwały 2 x 20 min, a pierwszy mecz rozpocznie się o 11.00. W meczu otwarcia KKPK Medyk Polomarket Konin podejmować będzie ISD AJD Gol Częstochowa w drugim spotkaniu zmierzą się RTP Unia Racibórz i MUKS Praga Warszawa. Trzeci mecz zagrają KKPK Medyk Polomarket Konin z MUKS Praga Warszawa, a w czwartym meczu RTP Unia Racibórz Unia zmierzy się z ISD AJD Gol Częstochowa, później ISD AJD Gol Częstochowa zagra z MUKS Praga Warszawa i na koniec w szóstym spotkaniu które rozpocznie się o godz. 15.00 RTP Unia Racibórz zagra z KKPK Medyk Polomarket Konin.

  Zakończenie turnieju z dekoracją zwycięzców przewidziane jest na godzinę 16.00.

  - reklama -

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here