
W mieście trwa remont sieci wodno-kanalizacyjnej. Wykonawca tych robót jest zobowiązany do przywrócenia terenu do stanu sprzed remontu.
Do niedawna jeszcze trwały prace remontowe sieci wodno-kanalizacyjnej na ulicy Głubczyckiej. Remont zakończono, a jak teraz wygląda stan chodników na tej ulicy? Można to zobaczyć na zdjęciach.
Na pierwszym zdjęciu, jeszcze przed remontem była budka telefoniczna, teraz jej nie ma. Mieszkańcy okolicznych ulic byli pewni, że usunięto ją tylko na czas remontu, jednak się mylili.











/w/





![Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/milosz-szymanski.jpg)

![„Racibórz prozą zaczarowany” po raz dwunasty. Znamy zwycięzców konkursu [ZDJĘCIA] „Racibórz prozą zaczarowany” po raz dwunasty. Znamy zwycięzców konkursu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/slawek-gortych-21.jpg)




![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)




![Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu [ZDJĘCIA] Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/10/kpp-raciborz-komendant-tomasz-hynek.jpg)








Kto by się przejmował jakąś budką w dobie telefonii komórkowej?
Chodniki takie,ze oko wykol, nie mówiąć o kończynach, ale kto to dziś chodzi piechotą?
Tumiwisizm pseudopracowników firmy, która przy nabliższej okazji będzie sie domagać podwyżek za wodę i ścieki powała niejednego raciborzanina. Mam nadzieję że ktoś uświadomi tym popaprańcom, że biorą kasę która pochodzi z naszych kiszeni a odwalją baledrę kosmicznę i do tego jeszcze zostawiają syf gdziekolwiek sie pojawią z tymi swoimi pomysłami na pseudopracę.