
Tym krótkim listem pragniemy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji naszego koncertu jubileuszowego w niedzielny wieczór 16 listopada 2008 r.
Szanowni Państwo,
Dziękujemy bardzo naszym rodzinom, przyjaciołom i znajomym. Specjalne podziękowania należą się zarówno tym, którzy przez ostatnie 10 lat wspierali nas zarówno duchowo jak i materialnie, jak również instytucjom, firmom i osobom prywatnym zaangażowanym w organizację naszego „urodzinowego” koncertu.
W tym miejscu pragniemy podziękować szczególnie:
Starostwu Powiatowemu w Raciborzu oraz
Bankowi Spółdzielczemu w Raciborzu za pomoc w organizacji nagłośnienia koncertu, a także
Ośrodkowi Sportu i Rekreacji oraz wszystkim
Raciborskim Parafiom za pomoc w promocji przedsięwzięcia
Wreszcie dziękujemy serdecznie wszystkim przybyłym. Dobrze jest czuć, ze to co robimy jest ważne nie tylko dla nas samych.
Bez udziału wyżej wymienionych nie byłoby możliwe stworzenie tak pięknej atmosfery, jaka towarzyszyła zebranym w kościele Matki Bożej w tym szczególnym dla nas dniu.
Z całego serca dziękujemy i życzymy wszystkim doświadczania Bożej Łaski na każdy dzień.
Szczęść Boże!
Zespół PRZECINEK.
Zobacz również Przecinek przyjęty owacjami na stojąco




![Wystawa „Mój Frysztat” otwarta w Galerii Gawra [ZDJĘCIA] Wystawa „Mój Frysztat” otwarta w Galerii Gawra](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/vladislav-miczek.jpg)
![Karin Lednická gościem raciborskiej biblioteki [ZDJĘCIA] Karin Lednická gościem raciborskiej biblioteki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/karin-lednicka.jpg)
![Drony, muzyka i szkolenia. Nowe inicjatywy w Tkalni w Kietrzu [ZDJĘCIA] Drony, muzyka i szkolenia. Nowe inicjatywy w Tkalni w Kietrzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/tkalnia-ekologiczna.jpg)
![O zimnych kąpielach w bibliotece na Ostrogu. Naukowe spojrzenie na morsowanie [ZDJĘCIA] morsowanie raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/morsowanie-raciborz.jpg)

![Terytorialsi ćwiczyli w Kuźni Raciborskiej rzut granatem [ZDJĘCIA] Terytorialsi ćwiczyli w Kuźni Raciborskiej rzut granatem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/13-sbot-slaska-brygada-obrony-terytorialnej.jpg)
![Udany start Łamatorów podczas turnieju w Bieruniu [ZDJĘCIA] Udany start Łamatorów podczas turnieju w Bieruniu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/lamator-raciborz-14.jpg)


![Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach [ZDJĘCIA] Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-biblioteka-markowice.jpg)
![Jak zachęcić dzieci do czytania? Bibliotekarze z Raciborza i Karwiny o promocji czytelnictwa [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/biblioteka-karwina.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)
![Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Raciborza [ZDJĘCIA] [WIDEO] Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Raciborza](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/orszak-trzech-kroli-raciborz-218x150.jpg)

![Raciborska biblioteka zaprosiła na wykład o działalności ks. Franciszka Blachnickiego w Rydułtowach [ZDJĘCIA] Raciborska biblioteka zaprosiła na wykład o działalności ks. Franciszka Blachnickiego w Rydułtowach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/dr-Mateusz-Sobeczko-mgr-Patrycja-Tomiczek-ks-Franciszek-Blachnicki.jpg)





