Noc U2 w Multikinie

0

W piątek, 17 lipca na dużym ekranie, w 21 kinach sieci Multikino i Silver Screen będzie można obejrzeć 3 koncerty zespołu U2. Bilety już w sprzedaży.

W ramach cyklu imprez realizowanych przez sieć Multikino i Silver Screen "Era muzyki na wielkim ekranie", w piątek, 17 lipca, zobaczymy aż 3 koncerty U2 jednej nocy! "Noc U2" odbędzie się w aż 21 kinach sieci Multikino i Silver Screen w całej Polsce! Od godziny 22:00, w nocy z piątku na sobotę odbędzie się wyjątkowy na skalę europejską pokaz aż 3 koncertów U2! Niesamowite, wybrane trzy koncerty z katalogu grupy U2 pozwolą spędzić wszystkim fanom niepowtarzalną noc w wykonaniu legendarnej grupy pod przewodnictwem Bono. "Noc U2" to aż 3 koncerty, czyli ponad 360 minut materiału koncertowego! 

- reklama -

 

Zobaczymy 3 genialne, wyrywające z fotela kinowego koncerty, każdy z koncertów został zrealizowany w innym okresie działania grupy, będą to:

 

– PopMart – Live From Mexico City (1997)
– Vertigo – Live From Chicago (2005)
– Go Home – Live From Slane Castle (2001)

 

Ceny biletów na "NOC U2":
– 15 zł normalny,
– 10 zł dla posiadaczy kart Multikinomaniaka lub Silver Club w kinach Silver Screen, a także posiadaczy telefonów w sieci ERA, TAK TAK i HEYAH

 

Bilety już w sprzedaży w kasach 21 kin Multikino i Silver Screen w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia (Silver Screen), Koszalin, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań 51, Poznań Stary Browar, Rybnik, Sopot, Szczecin, Warszawa Mokotów-Europlex (Silver Screen), Warszawa Targówek (Silver Screen), Warszawa Wola (Silver Screen), Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki oraz Zabrze.

 

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here