Kuźnia zdruzgotała Brzezie – zobacz bramki!

W meczu 6. kolejki A klasy podokręgu Racibórz, piłkarze KS Stal Kuźnia Raciborska rozgromili LKS Brzezie 6:0.

W pojedynku beniaminków A klasy już do przerwy Kuźnia prowadziła 4:0. Od pierwszych minut przeważali zawodnicy Stali, którzy co chwilę nękali groźnymi strzałami bramkarza Brzezia – Grzegorza Sekułę.

Pierwsza bramka padła w 14. minucie meczu kiedy to Dawid Prekaniak oddał strzał z 25. metrów. Kolejna bramka tym razem autorstwa Marcina Hómina miała miejsce sześć minut później. Kwadrans przed końcem w przeciągu kilku minut kolejne dwie bramki zdobył Hómin i było po meczu. Do przerwy utrzymał się wynik 4:0. W II połowie Kuźnia nie zwalniała tempa oddając groźne strzały na bramkę brzezian.

Na 5:0 w 72. minucie podwyższył boczny pomocnik – Michał Ratajszczak, a trzy minuty później na 6:0 ponownie gola zdobył Marcin Hómin. Była to jego 4 bramka w meczu. Wicelider z Brzezia miał szansę na honorowe trafienie w końcowych minutach, jednak świetnie spisywał się bramkarz Kuźni Raciborskiej – Sebastian Jacek.

KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Brzezie Racibórz 6:0 (4:0)