Nocny dyżur z dr Housem w rybnickim Multikinie

0

4 grudnia o godzinie 22.00 w kinach sieci Multikino i Silver Screen rozpocznie się "Nocny dyżur z dr Housem" i potrwa do godziny 01.45 dnia następnego.

Podczas "dyżuru" wyświetlone zostaną 4 wybrane odcinki sezonu czwartego: "Astronautka", "Za wszelką cenę", "Lepiej, żebyś nie wiedział" i "Wyścig". Serial "Dr House" określany jest przez widzów i krytyków, jako inteligentny i prowokacyjny dramat obyczajowy. Fabuła serialu koncentruje się na postaci doktora Gregory'ego House'a, znanego z niekonwencjonalnych metod geniusza medycyny, kierującego zespołem diagnostyków medycznych w Szpitalu Klinicznym Princeton-Plainsboro. Postać łączy wiele cech z Sherlockiem Holmesem, obu charakteryzuje genialność, zamiłowanie do muzyki, lekomania, powściągliwość i ogólna aspołeczność. Serial jest bardzo wysoko oceniany przez krytyków filmowych na całym świecie.

- reklama -

 

 

Bilety w cenie 14 zł dla studentów i posiadaczy kart Multikinomaniaka lub w cenie 19 zł dla pozostałych.

 

Maraton rozpocznie się jednocześnie w 20 kinach sieci Multikino i Silver Screen: Warszawa Multikino Ursynów, Warszawa Silver Screen Europlex, Warszawa Silver Screen Wola, Warszawa Silver Screen Targówek, Wrocław Multikino Pasaż Grunwaldzki, Wrocław Multikino Arkady, Poznań Multikino Stary Browar, Poznań Multikino 51, Włocławek Multikino, Szczecin Multikino Galaxy, Gdańsk Multikino, Bydgoszcz Multikino, Rybnik Multikino, Zabrze Multikino, Kraków Multikino, Elbląg Multikino, Koszalin Multikino, Gdynia Silver Screen, Łódź Silver Screen oraz Multikino Sopot.

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here