
W niedzielę 6 grudnia w Rudniku odbędzie się pierwsza kolejka halowych rozgrywek trampkarzy starszych.
W turnieju weźmie udział 11 zespołów rozstawionych w dwóch grupach. W pierwszej grupie znajdują się dwie raciborskie drużyny, a są to: trzeci zespół OSiR KP Unia oraz Rafako. Poza tymi dwoma ekipami znajdują się dwie drużyny KS Stal Kuźnia Raciborska i po jednej KS Przyszłość Rogów oraz KS Polonia Marklowice.
Druga grupa składa się z pięciu ekip. Dwie OSiR KP Unia oraz po jednej LKS Tworków, LKS Start Pietrowice Wielkie i LKS Płomień Kobyla.
Poniżej harmonogram rozgrywek pierwszej kolejki (6 grudnia):
Grupa A:
KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW – OSiR KP UNIA RACIBÓRZ III
KS POLONIA MARKLOWICE – KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA II
KS RAFAKO RACIBÓRZ – KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA I
KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW – KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA II
KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA I – OSiR KP UNIA RACIBÓRZ III
KS POLONIA MARKLOWICE – KS RAFAKO RACIBÓRZ
KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW – KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA I
KS RAFAKO RACIBÓRZ – KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA II
KS POLONIA MARKLOWICE – OSiR KP UNIA RACIBÓRZ III
Grupa B:
LKS TWORKÓW – OSiR KP UNIA RACIBÓRZ I
OSiR KP UNIA RACIBÓRZ II – LKS START PIETROWICE WIELKIE
LKS TWORKÓW – LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
OSiR KP UNIA RACIBÓRZ I – OSiR KP UNIA RACIBÓRZ II
LKS START PIETROWICE WIELKIE – LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
LKS TWORKÓW – OSiR KP UNIA RACIBÓRZ II
OSiR KP UNIA RACIBÓRZ I – LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
LKS TWORKÓW – LKS START PIETROWICE WIELKIE
/oprac.kozz/






![Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć [ZDJĘCIA] Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/biblioteka-kluby.jpg)
![XXVII Pływadła w Raciborzu w ramach Festiwalu Górnej Odry [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/plywadla-2026-60.jpg)




![Wakacyjne podróże po literaturze rozpoczęte od detektywistycznych zagadek [ZDJĘCIA] Wakacyjne podróże po literaturze rozpoczęte od detektywistycznych zagadek](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/lato-z-biblioteka-14.jpg)






![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)
![Zawodnicy Łamatora Racibórz z 11 medalami w Katowicach [ZDJĘCIA] Zawodnicy Łamatora Racibórz z 11 medalami w Katowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/lamator-raciborz-38.jpg)





