
15 stycznia w Domu Kultury "Strzecha" w Raciborzu odbędzie się III Gala Raciborskiego Sportu pod patronatem Prezydenta Miasta Racibórz oraz Starosty Raciborskiego.
Uroczystość rozpocznie się o godzinie 17.00. Prezydent wraz ze starostą wręczą wyróżnienia "Raciborski Champion" najlepszym sportowcom roku 2009. Przyznane zostaną rownież nagrody dla sportowców, trenerów i działaczy sportowych z Raciborza. Galę uświetni występ duetu skrzypcowego Space Violin.
- reklama -
/p/
- reklama -






![Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć [ZDJĘCIA] Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/biblioteka-kluby.jpg)
![XXVII Pływadła w Raciborzu w ramach Festiwalu Górnej Odry [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/plywadla-2026-60.jpg)




![Wakacyjne podróże po literaturze rozpoczęte od detektywistycznych zagadek [ZDJĘCIA] Wakacyjne podróże po literaturze rozpoczęte od detektywistycznych zagadek](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/lato-z-biblioteka-14.jpg)






![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)
![Zawodnicy Łamatora Racibórz z 11 medalami w Katowicach [ZDJĘCIA] Zawodnicy Łamatora Racibórz z 11 medalami w Katowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/lamator-raciborz-38.jpg)





