Winter Hardcore Party w Mariji

0

13 lutego o godzinie 19.00 w pubie Marija w Raciborzu odbędzie się koncert zespołów Digger, Drive-By, Na Skraju Ciszy i Pigs In Tank.

Na Skraju Ciszy to raciborska kapela hardcore’owa. Muzycy grają razem od dwóch lat, połączyła ich pasja i hard-core. Zespół tworzą: Leszek Szczepanik, Mirek Gołodziński, Szymon Żamejć, Maciek Niżborski oraz Kuba Niżborski. Pierwszy koncert zagrali 27 września w pubie Atmosfear i tuż po zejściu ze sceny nie ukrywali, że czują niedosyt. – Granie w zespole daje dużo satysfakcji, ale najlepiej gra się dla ludzi – mówią.

- reklama -

 

 

Digger to polski zespół muzyczny grający muzykę metalową. Formacja została założona w 1998 r. w Pszowie. Początek muzycznej działalności zespołu był zwrócony w kierunku hardcore. W roku 2000 zespół nagrał demo. W roku 2002 został nagrany materiał pt. "Only the Noizz Can Stop This Silence". W tym okresie zespół prezentował kierunek muzyczny zbliżony do nun metalu. W roku 2008 zespół nagrał kolejną płytę demo na której prezentuje odejście od dotychczasowego stylu w kierunku metal/metalcore.

 

 

 

Zespół Drive-by powstał w roku 2005. Idea założenia takiego składu powstała w szpitalu psychiatrycznym, gdzie trzech z pośród obecnych muzyków spełnia się zawodowo. Myśl była prosta. Trudno określić styl, jaki reprezentuje Drive-by. Jedni klasyfikują to do rapcor'u, inni przyrównują to do brzmienia hardcoru rodem z Nowego Jorku. Obecnie zespół jest w trakcie nagrań studyjnych do swojej pierwszej płyty.

 

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here