Wygraj film „Ile waży koń trojański?” – rozstrzygnięty

1

Weź udział w konkursie Video World oraz portalu raciborz.com.pl i wygraj ponadczasową komedię Juliusza Machulskiego na DVD pt. "Ile waży koń trojański?" lub kupony rabatowe do wypożyczalni Video World.

Film "Ile waży koń trojański?" to polska komedia romantyczna przedstawiająca dosyć surrealistyczne sytuacje z epoki późnego socjalizmu. Zosia, 40-letnia kobieta, w dniu swoich urodzin wypowiada życzenie, by przenieść się do swoich młodzieńczych lat, potem w tajemniczy sposób przenosi się do lat PRL-u, gdzie musi powtórnie zmierzyć się ze swoją przeszłością.

- reklama -

 

 

 

KONKURS:

 

Aby wygrać film "Ile waży koń trojański?" lub kupony rabatowe upoważniające do wypożyczenia 1 filmu w kat. A-D z 99% rabatem oraz kupon rabatowy upoważniający do wypożyczenia 1 filmu w kat. Silver z rabatem 50% wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Ile nominacji do oscara zdobył film "Hurt Locker":

 

a)5
b)9
c)2

 

Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy [email protected] w tytule wiadomości "Video World – Koń Trojański", należy również podpisać się imieniem i nazwiskiem. Odpowiedzi można przysyłać do 22 lutego. Rozwiązanie konkursu 23 lutego na portalu www.raciborz.com.pl.

 

Regulamin konkursu:

 

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

 

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli w ciągu 14 dni nagroda nie zostanie odebrana losowanie zostanie ponowione!

 

Zwycięzcy:

film – Ewa Błaszczuk

kupony rabatowe – Marek Walczuch, Magdalena Glenc, Przemek Sobierajski

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here