Wytęż wzrok i wygraj foto kubek – rozstrzygnięty

0

Uważasz, że jesteś spostrzegawczy? Jeśli tak to masz szansę wygrać jeden z trzech foto kubków zasponsorowanych przez studio fotograficzne Foto Kamiński. Sprawdź się!

Foto kubek to uniwersalny, idealny prezent na każdą okazję. Nikt nie chce aby jego prezent był "nie trafiony". Portal raciborz.com.pl oraz studio fotograficzne Foto Kamiński mają dla ciebie idealną propozycję. Samodzielnie możesz zaprojektować niepowtarzalny kubek, zgodnie ze swoim pomysłem. Kubek z twoim zdjęciem na pewno sprawi, że twój ukochany/a jeszcze częściej będzie o Tobie myśleć, a mama na widok kubka z Waszym wspólnym zdjęciem na pewno wpadnie w zachwyt.

- reklama -

 

KONKURS:

 

Chcesz wygrać jeden z trzech foto kubków zasponsorowanych przez studio fotograficzne Foto Kamiński? Wytęż wzrok i policz osoby znajdujące się na poniższym zdjęciu nr 1, a następnie podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

 

zdjęcie nr 1

 

 

Chcesz zwiększyć swoją szansę na wygraną? Jeżeli policzysz osoby znajdujące się na zdjęciu nr 2 zwiększysz swoją szansę na wygraną o 50%. W drugim przypadku podczas liczenia można pomylić się o 5 osób.

 

zdjęcie nr 2

 

 

Prawidłowe odpowiedzi należy przesyłać na adres mailowy [email protected], a w tytule wiadomości wpisać "Konkurs FOTO liczenie", należy również podpisać się imieniem i nazwiskiem. Odpowiedzi można przysyłać do 8 marca. Rozwiązanie konkursu 9 marca na portalu www.raciborz.com.pl.

 

 

 

  

Foto Kamiński, ul. Opawska 70, Racibórz, tel. 415 54 07
Cyfrafoto, ul. Długa 6, Racibórz, tel. 418 17 18
Fotografia, ul. Ocicka 7, Racibórz, tel. 415 06 60

 

 

Studio fotograficzne Foto Kamiński przygotowało dla swoich klientów kolejną niespodziankę. Jest nią konkurs w którym główną nagrodą jest całkowicie darmowa, ślubna sesja zdjęciowa. Planujesz ślub? Koniecznie weź udział w konkursie, a sesję za którą zapłaciłbyś kilkaset złotych będziesz miał za darmo. Wystarczy że odpowiesz na pytanie. “W którym roku firma Foto Studio Kamiński zaczęła swoją działalność?". Poprawne odpowiedzi prosimy wysyłać przez formularz zamieszczony na stronie studia FOTO KAMIŃSKI lub na adres e-mail: [email protected]

 

 

Regulamin konkursu:

 

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

 

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

 

Zwycięzcy:

Katarzyna Skalska

Magdalena Lechnio

Olga Bartman

 

/p/

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here