Powitanie wiosny z zespołem Lord

0

W piątkowy wieczór, 26 marca na Przystanku Kulturalnym "Koniec Świata wystąpił zespół Lord. Muzyka zespołu, który pochodzi z Bielska Białej przypadła do gustu raciborskiej publiczności. Zobacz fotorelację.

Zespół Lord wyszedł na scenę po godzinie 20.00. Wcześniej goście "Końca Świata" mogli usłyszeć zespół Per Werse. W skład zespołu wchodzą: Aleksandra Górka – wokal, Ada Górka – wokal, Łukasz Kwaśniewski – gitara i Wojtek Kozioł – gitara + djembe. W wykonaniu Per Werse można było wysłuchać kilku coverów oraz własnych kompozycji. Młodzi muzycy, choć był to dla nich debiut sceniczny podołali zadaniu i godnie supportowali muzyków z Bielska Białej.

- reklama -

 

 

 

Zespół LORD to grupa przyjaciół, którzy opierając się na wspólnej pasji postanowili wykorzystać swoje zainteresowania tworząc muzykę, a wraz z nią przekazywać różnego rodzaju emocje mając nadzieję, że muzyka ta trafi do ludzkich serc. Sądząc po reakcji widzów, którzy bawili sie znakomicie – trafiła. Zespół przypadł do gustu raciborskiej publiczności, która w piątkowy wieczór zjawiła się na "Końcu Świata" po to aby przy dobrej muzyce powitać wiosnę.

 

 

/p/

REKLAMA:
———————————————————————————————————————-

 Gra PC Call of Duty 4

Call of Duty 4: Modern Warfare to kolejna gra z gatunku FPS, należąca do bestsellerowego cyklu, kojarzonego pierwotnie wyłącznie z II Wojną Światową. Czwarta część gry, opowiada o zaraniu nowego konfliktu zbrojnego na przełomie XX i XXI wieku.

Dzięki wspaniałej grafice i fabule, gra zyskała tytuł "kultowej" bijąc dziś wszelkie rekordy sprzedaży.

 

Cena u konkurencji:  

Empik.com – 65,99

Komputronik – 59,90

Najniższa cena Ceneo – 51.48

 

Cena na wiesz.pl -49,99

 

 punkt odbioru w Raciborzu – odbiór za 0,00zł ! Czas realizacji do 48 godzin!

(ceny podano na dzień 12.03.2010 na podstawie oficjalnych stron internetowych)

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here