Debiut Czesława w Dybcówce

0

Czesław Mozil nie jest zwykłym muzykiem. Zręcznie przeplata muzykę z kabaretem co czyni z niego oryginalnego artystę. Nikogo nie zdziwił więc fakt, iż na sobotni koncert do raciborskiej Dybcówki przyszedł tłum fanów. Zobacz fotorelację. 

Koncert rozpoczął się tuż po godzinie 19.00. W kwietniu br. będzie miała miejsce premiera nowej płyty artysty. Wszyscy spodziewali się więc, że podczas sobotniego koncertu usłyszą utwory głównie z nowej płyty. Stało się inaczej. Czesław zaśpiewał utwory tylko z płyty "Debiut" + inne kompozycje. Muzykę, którą tworzy Czesław ciężko jest jednoznacznie sklasyfikować. Nosi ona ślady piosenki kabaretowej, folku i rocka. Warstwę tekstową uzupełnił Michał Zabłocki i internauci multipoezji.onet.pl.

- reklama -

 

 

 

 

Całość tworzy zatem niekonwencjonalną płytę, będącą dawką dobrej muzyki i humoru. Podczas koncertu można było usłyszeć m.in. "Maszynkę do świerkania", " Żaba tonie w betonie" czy "Pożycie małżeńskie". Większość utworów publiczność śpiewała razem z artystą. Płyta „Debiut” osiągnęła status złotej już sześć tygodni po premierze a trzy miesiące później krążek osiągnął status platynowej. Sobotni występ Czesława w pełni potwierdza słuszność jego popularności.

 

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here