Ocalić od zapomnienia – konkurs fotograficzny

0

Towarzystwo Miłośników Ziemi Raciborskiej ogłasza konkurs fotograficzny pt. "Chciałbym/chciałabym to miejsce ocalić od zapomnienia. Piękne, urokliwe, lecz zapomniane miejsca ziemi raciborskiej".

Konkurs przeznaczony jest dla gimnazjalistów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów oraz osób dorosłych – amatorów fotografii. Celem konkursu jest: popularyzacja ciekawych architektonicznie, historycznie, krajobrazowo miejsc Raciborza i powiatu raciborskiego, udokumentowanie ważnych miejsc historycznych, architektonicznych, krajobrazowych znajdujących się na terenie miasta i powiatu raciborskiego, ukazanie pięknych, ciekawych, zapomnianych miejsc ziemi raciborskiej, zwiększenie zainteresowania młodzieży i dorosłych fotografią artystyczną i dokumentalną, wzbogacenie fotograficznej dokumentacji Raciborszczyzny, promocja ziemi raciborskiej w wydawnictwach i innych formach przekazu. Prace można nadsyłać do 1 czerwca. Przewidziane są cenne nagrody!

- reklama -

Konkurs organizowany jest pod patronatem posła do Parlamentu Europejskiego Bogdana Marcinkiewicza. Regulamin i karty zgłoszeń są dostępne na stronie www.tmzr.blogspot.com oraz udostępnione w szkołach, urzędach miast i gmin, Starostwie Powiatowym w Raciborzu i siedzibie TMZR przy ul. Długiej 9 w Raciborzu.

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here