Wygraj film „Operacja świt” – rozstrzygnięty

Weź udział w konkursie Video World oraz portalu raciborz.com.pl i wygraj film Wernera Herzoga na DVD pt. "Operacja świt" lub kupony rabatowe do wypożyczalni Video World.

Film "Operacja świt" opowiada prawdziwą historię amerykańskiego pilota bojowego. Dieter Dengler, Amerykanin niemieckiego pochodzenia, zostaje zestrzelony i pojmany w Laos podczas Wojny Wietnamskiej. Dengler, grany przez Bale'a, organizuje ryzykowną ucieczkę dla małej grupy więźniów wojennych, w której znajduje się między innymi Duane Martin (Steve Zahn).

- reklama -

 

 

 

 

KONKURS:

Aby wygrać film "Operacja świt" lub kupony rabatowe upoważniające do wypożyczenia 1 filmu w kat. A-D z 99% rabatem oraz kupon rabatowy upoważniający do wypożyczenia 1 filmu w kat. Silver z rabatem 50% wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto w filmie Borysa Lankosza "Rewers" gra matkę głównej bohaterki Agaty Buzek?

a) Krystyna Janda
b) Anna Polony
c) Beata Tyszkiewicz

Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy [email protected] w tytule wiadomości "Video World – Operacja Świt II", należy również podpisać się imieniem i nazwiskiem. Odpowiedzi można przysyłać do 19 kwietnia. Rozwiązanie konkursu 20 kwietnia na portalu www.raciborz.com.pl.

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli w ciągu 14 dni nagroda nie zostanie odebrana losowanie zostanie ponowione!

 

Film: Anna Mistarz

kupony rabatowe: Olga francuz, Robert Heiduczek

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here