Wygraj książkę „Udręki pewnej kasjerki” – rozstrzygnięty

Weź udział w konkursie księgarni SOWA oraz portalu raciborz.com.pl, wygraj książkę "Udręki pewnej kasjerki" autorstwa Anny Sam i poznaj tajemne życie kasjerek.

Hity Księgarni Sowa:
1. Assegai- Wilbur Smith- 40.00 zł
2. Sherlock Holmes. Dzienniki i przygody- Arthur Conan Doyle- 34.90 zł
3. Nasza wesoła apokalipsa- Leszek Kołakowski- 39.90 zł
4. Wróg- Higson Charlie- 32.90 zł
5. Udręki pewnej kasjerki- Anna Sam- 29.90 zł 

- reklama -

KONKURS:

Aby wygrać książkę "Udręki pewnej kasjerki" autorstwa Anny Sam wystarczy odpowiedzieć na pytanie "Czy autorka książki "Udręki pewnej kasjerki", Anna Sam jest kasjerką?" i w terminie do 19 kwietnia przesłać na adres [email protected], w tytule należy podać "Księgarnia Sowa – udręki kasjerki" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 20 kwietnia.

 

 

 

Możesz spokojnie je zapytać "czy jest pani otwarta", nawrzeszczeć, nie zauważyć lub znieważyć. Kasjerki wydają dźwięki zbliżone do skanowania towarów i powinny być zawsze uśmiechnięte. W końcu to ich praca. Anna Sam opisała zmagania w supermarkecie najpierw na swoim blogu, a potem w książce, która stała się bestsellerem we Francji. Nie dziwne: wszyscy chcielibyśmy poznać tajemne życie kasjerek. Jest w tym coś z ciekawości antropologa jadącego do egzotycznego kraju. A jak robicie siku? Czy macie czasem ochotę zabić klientów? Miewacie sny? Na te i inne pytania odpowiada Sam. Czyni to w sposób na pozór lekki, wręcz w stylu poradnikowym. Lecz gdzieś pod powierzchnią anegdotek czai się groza ciężkiej roboty za marne pieniądze.

 

 Księgarnia SOWA
ul. Długa 29
Racibórz tel. 32 419 01 71

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here