TABU na raciborskiej scenie

Zespół TABU na swojej stronie internetowej zapowiedział koniec swojej trasy zimowo-wiosennej pod nazwą Punky Reggae Live. Nie oznacza to jednak, że zamierza przestać koncertować.

TABU gra muzykę reggae z elementami roots reggae, ragga, ska i rocksteady skierowaną bezpośrednio do publiczności i sprawiająca, że publiczność bawi się doskonale. Muzyka ta to doskonała zabawa pozytywny przekaz, który dociera do odbiorcy bez względu na wiek.

- reklama -

 

 

Przypomnijmy: TABU założyli w październiku 2003 Rafał i Karol Karwotowie, Marcin Suchy i Jakub Kuznicius. Trochę później dołączył do nich Marcin Wacławczyk. Już w listopadzie zagrali swój pierwszy koncert. Od tego czasu TABU zaczął regularnie koncertować. Zespół grywa głównie covery i utwory autorskie. Pomimo wielu zmian osobowych zespół nadal jest chętnie słuchany i ma swoich fanów, co było widać na ich koncercie 1 maja na pl. Długosza.

 

 

 

Zespół zagrał swoje najbardziej znane utwory jak Sarny, Tyle mam, Argumenty czy Dziękuję Ci Jah. Raciborska publiczność przyjęła zespół bardzo entuzjastycznie. W rytm muzyki reggae bawiła się starsza oraz młodsza publiczność.

/w/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here