Piersi porwały Nędzę do zabawy

0

"Rowerek", "Miasto budzi się" czy "O nic nie pytaj" – to tylko niektóre z tytułów piosenek, jakie w poniedziałkowy wieczór w Nędzy zaśpiewał Kukiz i Piersi. Występ grupy zakończył trzydniowy festyn majowy. Zobacz zdjęcia.  

- reklama -

Zabawa na boisku w Nędzy zaczęła się już o godzinie 15.00. Problemy organizacyjne spowodowały, że koncerty zespołów Top One i Pawła Kukiza opóźniły się aż o godzinę. Zespół Top One istnieje już prawie 20 lat. Nie ma wątpliwości, że Paweł Kucharski i spółka są najstarszą grupą dyskotekową w Polsce. Muzycy wykonali największe przeboje muzyki disco – polo, takie jak "Biały miś", "Trendy" i "Santa Maria".

 

 

Publiczność większość utworów wyśpiewała razem z wokalistą. W czasie koncertu gwiazdy disco powoli zbierali się fani Pawła Kukiza i zespołu Piersi. Zespół Piersi tworzą: Paweł "Giorgio" Kukiz – śpiewak, Marek "Mały" Kryjom – chórki, instrumenty inne, Zbigniew "Dziadek" Moździerski – basówka, Wojciech "Amores" Cieślak – gitara, Krzysztof "Alladyn" Imiołczyk – klawisze, Marcin "Maryan" Papior – dobosz. Powstał w 1984 roku i od razu zdobył jedną z pierwszych nagród na festiwalu muzyki rockowej w Jarocinie.

 

 

Dziś zespół Piersi, mający na swoim koncie złote płyty, cieszy się sporą popularnością zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Podczas poniedziałkowego koncertu w Nędzy grupa wykonała m.in. "Silesian song", "Rowerek", "Miasto budzi się" i "O nic nie pytaj". – Chcecie rocka, macie rap! – żartował i zachęcał do zabawy Paweł Kukiz. Zespół został ciepło przyjęty przez kilkutysięczną publiczność.

 

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here