Atrakcyjne wczasy w Egipcie

0

Sharm el Sheikh w Egipcie jest nowoczesnym ośrodkiem turystycznym położonym na południowym przylądku Synaju, tuż na brzegiem czystego morza.

- reklama -

Można tam zobaczyć niezwykłe i piękne rafy koralowe. Przylądek otaczają fioletowe pustynne góry schodzące do białych piasków. Największą atrakcją tego miejsca jest morze. Woda nie tylko zachęca do uprawiania nurkowania, żeglarstwa, windsurfingu, jest przy tym bardzo słona i ciepła. Są to doskonałe warunki dla najbogatszego na świecie raf koralowych i innych mieszkańców życia podwodnego.

 

 

 

 

 

W tym atrakcyjnym miejscu Egiptu są plaże wysadzane palmami wyposażone w leżaki i parasole. Restauracje podają smaczne i atrakcyjne dania z regionu śródziemnomorskiego a także z całego świata. Można delektować się świeżymi owocami, warzywami, owocami morza. Podczas wczasów w Sharm el Sheikh można wziąć udział w bardzo atrakcyjnych wycieczkach w góry, na pustynię i na morze. Oferta SUPER LAST MINUTE – wczasy w hotelach "AL DIWAN" i "ROYAL PLAZA" w Egipcie – SHARM EL SHEIKH – wylot z Warszawy  9 czerwca i z Katowic 11 czerwca. Warto skorzystać z okazji, bo to są już ostatnie miejsca.!

 

Agencja Turystyczna ATLAS oferuje tygodniowe wczasy w Sharm el Sheikh w hotelu Royal Plaza Sharm 4* Naama Bay w atrakcyjnej cenie 1319 złotych, dzieci 0-2 lat: 150 zł., pozostałe dzieci 1019 zł. Wyżywienie all inclusive. Oferta ważna do wyczerpania miejsc, ilość miejsc w promocji ograniczona. Wyloty z Katowic i Warszawy 4, 9 i 11 czerwca.

Więcej informacji i zapisy w Agencji Turystycznej ATLAS w Raciborzu przy ul. Batorego 6, tel. 032 415 33 56.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here