Pożar na terenie SGL Carbon w Raciborzu

2

Do pożaru na terenie SGL CARBON doszło w ok. godz. 19:00 w sobotę 5 czerwca. Na szczęście sytuację szybko opanowano. Zdjęcia  Wideo

W wyniku procesów technologicznych takie rzeczy zdarzają się dość często. Proces jest dość niebezpieczny, z uwagi na bardzo wysoką temperaturę jaka mu towarzyszy. Tym razem, w trakcie procesu technologicznego i odprowadzanych spalin zapalił jednak dach budynku pokryty papą. W akcji gaśniczej wzięły udział cztery jednostki bojowe straży pożarnej, w tym wóz posiadający wysoką drabinę, dzięki której akcję można wykonywać przy wysokich obiektach. Straty pożaru nie są jeszcze znane, nieoficjalnie mówi się o zniszczeniu powierzchni  ok. 20 m2 dachu pokrytego papą. Jak powiedział pracownik PSP w Raciborzu, sytuacja jest opanowana. Stwierdził ponadto – takie rzeczy się zdarzają, ale nie jest to nic groźnego.

- reklama -

 

Fotogaleria 1

Fotogaleria 2

Fotogaleria 3

 

 

 

 Jako pewnego rodzaju ciekawostkę podajemy, że podczas wykonywania służbowych czynności na rzecz relacji z wydarzenia, nieprzedstawiający się pracownikowi redakcji mężczyzna usiłował utrudniać pracę redakcji podczas pracy  (na zdjęciach 9-11 widoczna osoba).  Jak widać nie wszystkim znane są uprawnienia wynikające  z misji informacyjnej mediów na rzecz społeczeństwa.

//i/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. jabo

    łał, ale super zdjęcia z pożaru. najlepszy jest ten samochód przed wejściem głównym. niesamowite.

  2. :)

    Misja informacyjna ponad wszelkie zakazy… Radzę popracować nad składnią i powtórzeniami bo ostatnie zdanie trzeba przeczytać kilka razy, żeby zrozumieć co autor miał na myśli :))

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here