Wygraj kasę na zakupy w Reserved – rozstrzygnięty

Gorące lato tuż, tuż. Poczuj marynarskie klimaty najnowszej kolekcji Reserved, odpowiedz na pytanie i wygraj bon o wartości 50 zł na zakupy w Reserved.

Już niedługo nadejdą upragnione wakacje, a wraz z nimi letnie szaleństwo, wakacyjne wyjazdy, imprezy pod gołym niebem i długie, romantyczne spacery. Wolny czas przynosi wiele okazji do fantazyjnych stylizacji w wakacyjnym klimacie.

- reklama -

Konkurs. Wygraj 50 zł na zakupy w Reserved!

Chcesz wygrać bon towarowy o wartości 50 zł do wykorzystania w salonie odzieżowym Reserved. Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: W jakiej Galerii w Raciborzu znajduje się salon odzieżowy Reserved?

a) Młyńska
b) Srebrna
c) Auchan

Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy [email protected] w tytule wiadomości "Konkurs – Reserved", należy również podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 25 czerwca na portalu www.raciborz.com.pl.

 

 

 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w redakcji portalu raciborz.com.pl przy ul. Klasztornej 12 w Raciborzu (tel. 032 414 90 30). Jeżeli w ciągu 14 dni nagroda nie zostanie odebrana przez zwycięzce losowanie zostanie ponowione!

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

Zwycięzca: Kornelia Komorek

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here