Straż Graniczna ujawniła poszukiwanych

0

W wyniku rutynowych czynności kontrolnych na drogowych szlakach komunikacyjnych w Chałupkach i Cieszynie funkcjonariusze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili dwóch poszukiwanych obywateli Polski.

Podczas kontroli prowadzonej na drodze w rejonie miejscowości Chałupki funkcjonariusze ujawnili, a następnie zatrzymali 34-letniego mieszkańca województwa warmińsko-mazurskiego poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego wydanego przez Sąd Rejonowy w Ełku. Mężczyzna uchylał się od odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności orzeczonej w związku z popełnionym przestępstwem – podrobieniem dokumentów.

- reklama -

 

 

 

 

 

Kontrola prowadzona na drodze w rejonie Cieszyna doprowadziła natomiast do ujawnienia 44-letniego mieszkańca województwa mazowieckiego poszukiwanego przez Policję w celu ustalenia miejsca pobytu do celów prawnych. Mężczyzna poruszał się wytypowanym do kontroli samochodem osobowym. Po odebraniu oświadczenia o miejscu zamieszkania i wręczeniu stosownego wezwania poszukiwanemu 44-latkowi zezwolono mu na dalszą podróż.

 

SG

 

—————————-
REKLAMA

 

Ulatra szybki system Windows 7

System Windows 7 jest prosty w obsłudze, szybki i ciekawy. Lepsze sposoby znajdowania plików i zarządzania nimi, takie jak listy szybkiego dostępu i poprawiony podgląd na pasku zadań, pomogą przyspieszyć wykonywanie codziennych zadań. System Windows 7 zaprojektowano z myślą o szybszej i bardziej niezawodnej pracy, więc komputer będzie działał tak, jak zechcesz. Znakomite funkcje pozwolą odkryć nowe możliwości.

 

Elementy konieczne do uruchomienia systemu Windows 7 na obecnym komputerze są następujące:

 

Procesor: 1 GHz lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)

Pamięci RAM: 1 GB (architektura 32-bitowa) lub 2 GB (architektura 64-bitowa)

-Dysk twardy: 16 GB (architektura 32-bitowa) lub 20 GB (architektura 64-bitowa)
-Urządzenie graficzne DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym
 
 
Rewelacyjnie niska cena z w  SOFT-ib: 449zł!       Vobis.pl: 469zł      Komputronik.pl: 479zł
 
 
Zapraszamy do naszego sklepu SOFT-ib przy ulicy Klasztornej 12 (róg Klasztornej i Ogrodowej)
 
- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here