Doda wystąpi w Szymocicach

0

W sobotę, 7 sierpnia o godzinie 20.30 w ośrodku AquaBrax w Szymocicach wystąpi Doda. Impreza rozpocznie się już o godzinie 17.30 występami innych artystów.

Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 20 zł (dorośli) można nabyć w Braxtonie w Raciborzu oraz w ośrodku AquaBrax w Szymocicach.

- reklama -

 

Dorota "Doda" Rabczewska, znana również jako Doda Elektroda to polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka. Działalność wokalistki była powszechnie komentowana w mediach przede wszystkim dzięki skandalom obyczajowym. Wokalistka była wielokrotnie wyróżniana i nominowana w konkursach i plebiscytach muzyki popularnej. W 2007 i 2009 roku otrzymała nagrodę MTV Europe Music Awards w kategorii najlepszy polski wykonawca, a w 2009 zdobyła drugie miejsce w kategorii najlepszy europejski wykonawca. W 2010 roku otrzymała nagrody VIVA Comet 2010 w kategoriach "Artysta 10-lecia" i "Przebój 10-lecia" ("Szansa"). W cyklu reportaży telewizji CNN poświęconym Polsce, wokalistka znalazła się na liście dziesięciu najbardziej znanych Polaków.

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here