Zwycięstwo Unitów w meczu z Pietrowicami

0

Hokejowym wynikiem zakończyło się spotkanie kontrolne pomiędzy Startem Pietrowice Wielkie, a KP Unią Racibórz. Mimo padającego w pierwszej części meczu deszczu kibice nie nudzili się oglądając mecz.

Powoli wracają do treningów i do gry zawodnicy Unii i na tle rywala zaprezentowali się bardzo korzystnie. Wykorzystując sytuacje bramkowe Unia strzelała kolejne bramki, a  gospodarze w tym czasie grzeszyli nieskutecznością (trafienie w słupek i strzał obok pustej bramki), więc Unici grali coraz bardziej na luzie i wiele zagrań im wychodziło.

- reklama -

 

 

Cieszy coraz lepsza gra młodzieży, która mało grała na wiosnę, ale niedoskonałości do poprawienia nie brakuje. Zdecydowane zwycięstwo cieszy i oby było dobrym znakiem na przyszłość, bo to dopiero początek drogi dla trenera i  budowanej przez niego drużyny. W środę okaże się w jakiej lidze ostatecznie wystartuje Unia, a w nadchodzącym tygodniu co zaoferują klubowi władze miasta.

 

 

 

Bramki: G. Kosiba 59, Nieckarz 70, Bawoł 82k. – Pniewski 15, 33, Ł.Haras 23, 43, Szałkowski 50, Kiełtyka 76, Fryt 85.

Start: Kulig, Smętek, Baranowski, Watras, Pytlik, Achtelik, Binek, Nieckarz, J.Kosiba, Machulak, Bawoł Cygler, Kozak, G.Kosiba, Drzymała, Gołdyn, Wytzisk.

Unia: Kubów (46 Bedryj), Krueger (55 Łątkowski), Gawron (75 R.Haras), Potaczek, Rachwalski, R.Haras (55  Rusin), Ł.Haras (55 Kampka), Podstawka, Fryt, Pniewski (75 Szałkowski), Szałkowski (55 Kiełtyka).

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here