Chałupki: Zatrzymani za próbę przemytu narkotyków

Policjanci Zespołu dw. Przestępczością Narkotykową wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celnej udaremnili przemyt narkotyków do Polski. W zatrzymanym  do kontroli samochodzie funkcjonariusze ujawnili 300 g marihuany o czarnorynkowej wartości ok 9 tys. zł.

W wyniku podjętych działań funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn, którzy przewozili przez przejście graniczne w Chałupkach znaczne ilości środków odurzających. W samochodzie, którym się poruszali policjanci ujawnili karton z suszem. Jak się okazało było to prawie 300g marihuany.

- reklama -

W niedzielę około 15.20 funkcjonariusze zatrzymali do kontroli samochód marki Toyota Corolla. W samochodzie znajdowało się trzech mężczyzn. W trakcie kontroli samochodu ujawniono za siedzeniem kierowcy karton z suszem. W toku dalszych czynności okazało się, że mężczyźni przewozili prawie 300 działek dilerskich marihuany o wartości czarnorynkowej około 9.000 zł. Zatrzymani to mieszkańcy Krakowa i Mysłowic w wieku od 16 do 24 lat. Odpowiedzą oni za posiadanie i przemyt  znacznej ilości narkotyków.  O losie najmłodszego z nich zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich.

 

źródło: KPP Wodzisław

- reklama -

6 KOMENTARZE

  1. Obczajcie arta o tym zatrzymaniu!
    [url=http://wolnekonopie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=484&catid=78&Itemid=108]http://wolnekonopie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=484&catid=78&Itemid=108[/url]

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here