Doda w Szymocicach – co jeszcze w ten weekend?

W Wodzisławiu Śląskim odbędzie się festiwal "Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi". Na raciborskim Rynku wystąpi zespół A4, a w Gamowie odbędzie się Turniej Piłkarski Seniorów o Puchar Wójta Gminy Rudnik. 

Festiwal "Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi"

- reklama -

6-7 sierpnia w Parku Miejskim w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się 7. edycja festiwalu muzyki reggae pn. "Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi". W piątek wystąpią Jahdas + Deadly Hunta, EastwestSound, Dancehall Masakrah, Śliwek oraz DrLove. W sobotę festiwalowicze będą mieli okazję uczestniczyć w koncertach grup: Jahcoustix, Tabu, CGB, Dubska, Pajujo, Kometa, Bethel oraz Starguardmuffin.

Koncerty na raciborskim Rynku

W sobotę, 7 sierpnia o godzinie 18.00 na raciborskim Rynku zaprezentują się zespoły oraz soliści Młodzieżowego Domu Kultury, a w niedzielę na Rynku wystąpi raciborski, rockowy zespół A4.

Premiera filmu "Czech i szperacze na Dolnym Śląsku"

7 sierpnia o godz. 17.00 w Raciborskim Centrum Kultury przy ul. Chopina odbędzie się premiera filmu pt. "Czech i szperacze na Dolnym Śląsku".  35-minutowy dokument opowiada o poszukiwaniu zaginionych skarbów z Dolnego Śląska, m.in. depozytów bankowych pozostawionych przez Trzecią Rzeszę. Zrealizowany został przez raciborską grupę eksploracyjno-rekonstrukcyjną Eule. Wstęp na film jest wolny.

Doda wystąpi w Szymocicach

W sobotę, 7 sierpnia o godzinie 20.30 w ośrodku AquaBrax w Szymocicach wystąpi Doda. Impreza rozpocznie się już o godzinie 17.30 występami innych artystów. Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 20 zł (dorośli) można nabyć w Braxtonie w Raciborzu oraz w ośrodku AquaBrax w Szymocicach.

 

 

 

Turniej Seniorów w Gamowie

W najbliższą niedzielę, 8 sierpnia o godz. 14.00 na boisku sportowym w Gamowie odbędzie się turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Rudnik. W turnieju wystąpią drużyny LKS Gamów, LKS „ZRYW” Rudnik, i LKS Grzegorzowice. Pierwszy mecz rozegrają drużyny LKS Gamów i LKS „ZRYW” Rudnik. Następny LKS Grzegorzowice z drużyna przegraną z pierwszego meczu.

Piknik rodzinny w Radlinie

7 sierpnia w Parku Leśnym na radlińskich Obszarach odbędzie się Sportowy Piknik Rodzinny. W programie m.in. bieg romantyczny oraz turniej rodzinny. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci, które będą mogły skorzystać z wesołego mini miasteczka. Organizatorzy zapewniają dobrą muzykę, atrakcyjne nagrody dla uczestników turniejów oraz wiele innych atrakcji.

Magazyn z koncertem życzeń

Magazyn z koncertem życzeń w j. niemieckim, a w nim min.:  najświeższe wiadomości, wywiady, życzenia oraz szlagry. Program poprowadzi Renata Dudek. Słuchaj w niedzielę, 8 sierpnia o godzinie 13:00 na www.mittendrin.pl.

Repertuar Kina Bałtyk na weekend:

6.08 – 8.08
godz. 18.00, 20.00
STEP UP 3D

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here