Wygraj książkę „Martwa natura” – rozstrzygnięty

0

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl, wygraj książkę "Martwa natura" autorstwa Joy Fielding i poznaj historię młodej kobiety, która przeżyła wypadek samochodowy i zapadła w śpiączkę.

Hity Księgarni SOWA:

1. Martwa natura – Joy Fielding – 32.90
2. Nie potrafię schudnąć – Piere Dukan – 14.90
3. Droga do raju – Paulina Simons – 37.00
4. Obietnic śmierci – Nora Roberts – 32.00

- reklama -

KONKURS:

Aby wygrać książkę "Martwa natura" autorstwa Joy Fielding wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Jaką książką zadebiutowała Joy Fielding?" i w terminie do 16 sierpnia przesłać na adres [email protected], w tytule należy podać "Księgarnia Sowa – Martwa natura" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 17 sierpnia.

 

 

Pochłaniająca bez reszty, niebanalna powieść o tragedii młodej kobiety, którą dotknął okrutny los. Piękna Casey, dziedziczka wielkiej fortuny, wiedzie szczęśliwe życie. Pewnego dnia ulega wypadkowi samochodowemu i zapada w śpiączkę. Casey nie może z nikim się komunikować, ale słyszy, co dzieje się wokół niej. I odkrywa, że jej przyjaciele nie są tacy, za jakich ich uważała, a wypadek, któremu uległa, być może wcale nie był przypadkowy…. Wciągająca fabuła, świetna charakterystyka postaci.

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

 

Zwycięzca:

Joanna Curzytek

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here