Fart Kielce, Będzin i Slavia Havířov sprawdzą formę Rafako

0

W sobotę w hali przy ul. Łąkowej siatkarze Rafako Racibórz wystąpią w turnieju o Puchar Prezydenta Miasta. Dzień wcześniej zagrają sparing z drużyną Plus Ligi Fartem Kielce, w składzie której występują byli rafakowcy Miłosz Zniszczoł i Krzysztof Makaryk.

Do rozpoczęcia sezonu siatkarskiego 2010/11 pozostał niecały miesiąc. Przygotowujący się do sezonu w drugiej lidze zawodnicy KS AZS Rafako Racibórz rozegrają spotkanie kontrolne z Fartem Kielce. Spotkanie odbędzie się w piątek 10 września o godz. 18.00 w hali przy ul. Łąkowej. W sobotę obydwie drużyny wystąpią w turnieju o Puchar Prezydenta Raciborza, w którym oprócz nich wystąpią także MKS MOS Interpromex Będzin i zespół czeskiej ekstraligi VK Slavia Havířov. O godz. 10.00 Rafako zagra z Będzinem, o 12.00 Fart Kielce zmierzy się ze Slavią.

- reklama -

Na godzinę 14:00 przewidziane jest oficjalne otwarcie turnieju z udziałem prezydenta  Mirosława Lenka. Godzinę później rozpocznie się mecz o III miejsce, finał planowany jest na godz. 17:00. Wstęp na turniej jest bezpłatny, organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich kibiców i sympatyków siatkówki.

 

źródło: www.azsrafakoraciborz.bnx.pl

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here