Straż Graniczna walczyła z plamą oleju

0

Funkcjonariusze Straży Granicznej zabezpieczali kilkudziesięciometrowy odcinek drogi Zabełków – Chałupki, pokrytej olejem napędowym.

28 września, około godz.12.00, mobilny patrol Straży Granicznej realizujący zadania służbowe w pobliżu Zabełkowa został powiadomiony przez jednego z kierowców, że na jezdni, w rejonie skrzyżowania dróg Zabełków-Chałupki, jest rozlana jakaś śliska substancja, prawdopodobnie olej napędowy.

- reklama -

 

 

 

Mając na względzie fakt, że taka może to stanowić poważne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, funkcjonariusze Straży Granicznej natychmiast udali się we wskazane miejsce, powiadamiając równocześnie Państwową Straż Pożarną. Do czasu przybycia strażaków oraz w trakcie prowadzonej przez nich neutralizacji oleju, funkcjonariusze Straży Granicznej zabezpieczali zagrożony odcinek drogi.

 

SG

———————————————————————-

REKLAMA:

 

Kamera A4Tech PK-835

 

Nowoczesna kamera internetowa A4Tech, wyposażona we wbudowany mikrofon odporny na szumy z otoczenia oraz złącze USB 2.0, zapewniające ultra-szybki transfer. Nie wymaga sterowników (UVC) przy rozdzielczości 300k pikseli, natomiast po zainstalowaniu załączonego oprogramowania istnieje możliwość interpolowania obrazu maksymalnie do rozdzielczości 5M pikseli. Dodatkowy komfort pracy zapewnia możliwość obrotu o 360 stopni. Idealna do notebooków – mini rozmiar i specjalny klips.

 

Dane techniczne:

Maksymalna rozdzielczość : 2560×1920 pikseli

Przetwornik : CMOS 300 K pikseli

Sposób podłączenia : port USB

Standard :USB 2.0

Zgodność z systemami operacyjnymi : Windows 2000/XP/MCE2005/XP(x64)/2003(x64)/Vista

 Kolor : srebrno-czarny

 
Parametry techniczne:
Gwarancja : 24 miesiące
 
 Cena w SOFT-ib : 49 zł
Cena w komputronik.pl : 60 zł
 (Ceny na dzień 29.09.10)
 
 
 
 

 SOFT-ibKOMPUTERY NOTEBOOKI KASY FISKALNE MULTIMEDIA SPRZĘT AKCESORIA SERWIS INTERNET

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here