Katarzyna Dutkiewicz – Rada Miasta

4

Oceń radnych minionej kadencji  w rankingu pn. "Ustąp pierwszeństwa". Posłuchaj co o swojej kadencji ma do powiedzenia Katarzyna Dutkiewicz i oceń ją. Radni Miasta – głosuj >> Radni Powiatu – głosuj >>

Posłuchaj wypowiedzi
Katarzyny Dutkiewicz
- reklama -

Redakcja: Co Pani uważa za swój największy sukces mijającej kadencji i dlaczego?

Katarzyna Dutkiewicz: To trudne pytanie, bo trudno zawrzeć w krótkiej syntetycznej wypowiedzi cztery lata dokonań i pracy dość ograniczonej jeśli chodzi o rozmach, z racji zasiadania w ławach opozycji. Niestety, fakt ten powoduje, że wielu nie można załatwić spraw które chce się zrealizować. Ale miało być o sukcesach, oczywiście były i takie sprawy, które udało się zrealizować, parę innowacji mniejszych czy większych udało się na terenie Raciborza wprowadzić. Myślę, że osoby które mnie identyfikują o tym wiedzą. Daleka jestem znając zakres swojego wpływu od afiszowania się, bo mam poczucie nikłego sprawstwa w ciągu minionych czterech lat, aczkolwiek nie był to czas stracony. Mam nadzieję, ze chociaż w tym zakresie udało mi się pewne rzeczy uwypuklić o które interpelowałam, o których mówiłam i o których za pośrednictwem mediów mogli się dowiedzieć szerzej raciborzanie i to jest moja motywacja do pracy. Na pewno wiele ciepłych słów usłyszałam za to stanowisko dla matek z dziećmi w urzędzie miasta.

Redakcja: Czego nie udało się Pani zrealizować w mijającej kadencji? Jak Pani myśli co było tego powodem?

Katarzyna Dutkiewicz:
Wszystkie sprawy z którymi występowałam były dla mnie ważne bez względu jak dużej liczby osób dotyczyły. Raciborzanie znając pracę rady, wiedząc jak ważne kwestie mieliśmy do rostrzygnięcia, pewnie wiedzą jak głosowała opozycja i czego się nie udało. Nie udało się niestety przekonać prezydenta i większości rady do nieco innej koncepcji zagospodarowania Placu Długosza. Nie jest moją ideą zamykanie koncepcji dla dużego centrum handlowego, bo o tym marzę, natomiast nie upatrywałam tej lokalizacji właśnie tam, choć właśnie docierają głosy że sprzedaż nie została sfinalizowana. Przypomina mi się też kwestia sprzedaży terenu przy parafii matki bożej, to też jest moją bolączką, nie udało się przekonać aby tego miejsca nie przekazywać do sprzedaży, bo nie wyobrażam sobie tam obiektu wielkopowierzchniowego.

Redakcja: Czy zamierza Pani ponownie kandydować do Rady Miasta?

Katarzyna Dutkiewicz: Tak.

RANKING RADNYCH "USTĄP PIERWSZEŃSTWA"
WYGRAJ ATRAKCYJNE NAGRODY 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

4 KOMENTARZE

  1. wyborca

    Kasia? a to jakaś dziewczynka mówi? myslalem, ze Katarzyna….

  2. do Kasi

    Kasiu, jesteś super! Wygrasz wybory i zostaniesz Panią Prezydent! Spokojna Twoja rozczochrana!

  3. a czemu ani słowa o punkcie nfz na gamowskiej…? przecież gdyby nie starania tej radnej dalej jeździlibyśmy z każdym papierkiem i po każdą kartę d rybnika.

  4. arko

    [img]upload/small_0horse.jpg[/img]

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here