Roman Wałach – Rada Miasta

0

Oceń radnych minionej kadencji  w rankingu pn. "Ustąp pierwszeństwa". Posłuchaj co o swojej kadencji ma do powiedzenia Roman Wałach i oceń go. Radni Miasta – głosuj >> Radni Powiatu – głosuj >>

Posłuchaj wypowiedzi
Romana Wałacha

 

- reklama -

 

Redakcja: Co Pan uważa za swój największy sukces mijającej kadencji i dlaczego?

Roman Wałach: Nie będę mówił o sukcesach osobistych, ale myślę, że pewnym sukcesem jest to, że stworzono konstruktywną opozycję w Raciborzu. Opozycję, która potrafi zadawać pytania, ale nie tylko. Potrafi również konstruktywnie działać, występować w niektórych sprawach. Przykładem może być sprawa basenu przy ul. Bema, gdzie nie udało się pewnych rzeczy załatwić. Jednak akcentujemy, zadajemy pytania i mamy swoje rozwiązania.

Redakcja:
Czego nie udało się Panu zrealizować w mijającej kadencji? Jak Pan myśli co było tego powodem?

Roman Wałach: To jest trudne pytanie. Generalnie moje działania polegały na tym, że wsłuchiwałem sie w potrzeby społeczne i próbowałem realizować to co na bieżąco zgłaszano mi. Myślę, że jako opozycja największą porażką była sprawa z basenami przy ulicy Bema. Była to najgłośniejsza sprawa, którą próbowaliśmy jakoś przywrócić do dyskusji. Nic nie ruszyło również w temacie ochrony przeciwpowodziowej w dzielnicy Studzienna. Zadajemy pytania, jednak do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych odpowiedzi. Myślę, że jest to wina tego, że jestem w opozycji. To powoduje spowolnienie pewnych działań.

Redakcja: Czy zamierza Pan ponownie kandydować do Rady Miasta?

Roman Wałach: Tak.

RANKING RADNYCH "USTĄP PIERWSZEŃSTWA"
WYGRAJ ATRAKCYJNE NAGRODY 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here