Czesław Śpiewa z okazji Święta Animatorów Kultury

5

8 października – Święto Animatora Kultury, na deskach RCK wystąpił Czesław Mozil z zespołem Tesco Value. Był to kolejny występ tego niesamowitego artysty w Raciborzu. Zobacz zdjęcia z występu Czesława oraz wideo z Czesław Śpiewa

Zespół przedstawił raciborskiej publiczności utwory z nowego albumu "POP", na którym, oprócz charakterystycznych dźwięków akordeonu i nieraz zaskakujących tekstów, pojawiła się czteroosobowa orkiestra. Czesław znany z ciętego humoru rozbawiał zgromadzoną publiczność anegdotami z własnego życia oraz interpretacją utworów granych przez zespół.

- reklama -

Podczas prawie dwugodzinnego show można było usłyszeć elektryczne instrumenty dęte, fortepian czy też kontrabas elektryczny. Całość miała charakter spotkania w pubie; Czesław prowadził rozmowy z publicznością.

 

Czesław z zabawny sposób zapowiadał swoje piosenki,
zobacz inne materiały wideo prezentowane przez raciborz.com.pl

 

 

Czesław wiele razy nawiązuje w zapowiedziach do swojego dzieciństwa, w ironiczny i samokrytyczny sposób rozmawia o swoich rodzicach, o swoim domu oraz wędrówce za chlebem – tematy stanowią treść wykonywanych piosenek.

 

 

 

Koncert zakończył się żywiołowymi oklaskami, a zebrana widownia nie miała zamiaru tak szybko puścić Czesia. Skandowali: "Czesław, Czesław Śpiewa", Zespół oczywiście zagrał na bis. Wtedy to wytworzyła się dyskotekowa atmosfera, nikt na sali już nie siedział. Mozil porwał do wspólnej zabawy również włodarzy miasta. Tańczono przed sceną, śpiewano, kapela grała siedząc na krawędzi sceny. Fani Czesława nie mogli narzekać na spektakl, po którym długo jeszcze dyskutowano o występie.

 

Czesław Śpiewa – zabawa przed sceną z udziałem wiceprezydentów Ludmiły Nowackiej oraz Wojciecha Krzyżka

 

Na zakończenie Czesław zaprasza zespół do przodu, siada na krawędzi sceny i bawi się z publicznością

 

 

 

/a/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

 1. XyZ

  Byłam na Czesławie i muszę przyznać, że bardzo mi się podobało. Facet bardzo pozytywny i zakręcony. I ktoś pił tą wódeczkę z Czesławem po koncercie??? :):)

 2. fan

  Super że można go posłuchać. SUPER

 3. rac

  Czesław dał niezłe show, zwłaszcza popisał się na bisach. Ma gość wyczucie – nie zrobił tego na poczatka aby nie zmęczyć publiczności, rozwijał emocje oraz dowcip podczas występu – może dlatego właśnie , że popijał wódeczkę na scenie (chyba na scenę też wyszedł już po szklnneczce – tak mi sie wydaje)

 4. sarna1

  Koncert jak koncert dużo hałasu,no i pisków,oraz krzyków nastolatków.Włodarze wyszli w połowie koncertu.

 5. d1

  Jakoś srednio mi było przykro, że wyszli. Jak ktoś nie potrafi się wyluzować to trudno.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here