Grzegorz Utracki – Rada Powiatu

Oceń radnych minionej kadencji  w rankingu pn. "Ustąp pierwszeństwa". Posłuchaj co o swojej kadencji ma do powiedzenia Grzegorz Utracki i oceń go. Radni Miasta – głosuj>> Radni Powiatu – głosuj>>

Posłuchaj wypowiedzi 
Grzegorza Utrackiego

Redakcja: Co Pan uważa za swój największy sukces mijającej kadencji i dlaczego?

- reklama -

Grzegorz Utracki: Osobiste sukcesy trudno tutaj wyodrębniać. Natomiast myślę, że naszym największym sukcesem jest to, że polepszyliśmy bazę oświatową, wybudowaliśmy salę gimnastyczną nową przy Zespole Szkół Mechanicznych, zmodernizowaliśmy inne i będziemy następną przy Ekonomiku budować. To jest największy sukces co do oświaty i również sukcesy odnosimy a propos dróg- budowa i polepszenie stanu dróg powiatowych.

Redakcja: Czego nie udało się Panu zrealizować w mijającej kadencji? Jak Pan myśli co było tego powodem?

Grzegorz Utracki: Sukcesem tej kadencji było zredukowanie kilkunastomilionowego długu szpitala. Natomiast ta redukcja na koniec kadencji nie może być jako sukces poczytana, bo niestety w wyniku działań NFZ i finansowania szpitali, niestety znowu nam rośnie dług. To jest chyba największa dla mnie osobiście porażka ponieważ wiele się napracowaliśmy, by ten szpital zaczął żyć, zaczął funkcjonować, a nie wszystko niestety znowu jest w nim tak, jak byśmy chcieli.

Redakcja: Czy zamierza Pan ponownie kandydować do Rady Powiatu?

Grzegorz Utracki: Tak, z tym, że chociaż już od dwóch kadencji jestem związany z Radą Powiatu, podjąłem decyzję, że bliższe sercu są mi sprawy mojej gminy, Gminy Krzyżanowice w której mieszkam, więc będę startował w wyborach na wójta tej gminy.

RANKING RADNYCH "USTĄP PIERWSZEŃSTWA"
WYGRAJ ATRAKCYJNE NAGRODY 

 

- reklama -

7 KOMENTARZE

  1. Utracki Grzegoż nawet se nie umie rządzić w prywatnym gospodarstwie bo jak inaczej wytłumaczyć fakt ze zarabiając oficjalnie 96 tyś zł rocznie ,nie ma zadnych oszczedność ,żyje na kredyt 25 tyś i mieszka w ruderze bo jak inaczej nazwac dom który jest warty wg zeznań Grzegoża 90 tyś zł ,
    i on chce rządzić gminą to ją zapuści w długi bo któ w swoim domu rządzić nie umie …

  2. Ktoś im napisał na kartce, co mają mówić? Jak tak są mocno ze sobą zżyci, że wszyscy dzielą się po równo rzekomymi sukcesami? to niech wszyscy w końcu idą w cholerę – tu potrzebna jest nowa krew !!! Wszyscy się chwalę, że spełniali swoje statutowe obowiązki Radnego? i to ma być jakiś miernik osobowości Radnego? MIERNOTY ŻAŁOSNE.!

  3. mierny człowiek, mocny w gębie a jeszcze mocniejszy jak za plecami gada, nieszczery, fałszywy – gmina Krzyżanowice zasługuje na uczciwszego gospodarza a ten jak wiemy pcha się na stołem po L.Fulneczku

  4. Rada powiatu zmniejszyła dług ,czy były główny księgowy,który odszedł i dług znowu się zwiększa. Rozumię ,zet.Rada powiatu tak sprawuje nadzór ,że pozwala zadłużać szpital dyeektorowi R i czym się chwalić?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here