Grzegorz Utracki – Rada Powiatu

7

Oceń radnych minionej kadencji  w rankingu pn. "Ustąp pierwszeństwa". Posłuchaj co o swojej kadencji ma do powiedzenia Grzegorz Utracki i oceń go. Radni Miasta – głosuj>> Radni Powiatu – głosuj>>

Posłuchaj wypowiedzi 
Grzegorza Utrackiego
- reklama -

Redakcja: Co Pan uważa za swój największy sukces mijającej kadencji i dlaczego?

Grzegorz Utracki: Osobiste sukcesy trudno tutaj wyodrębniać. Natomiast myślę, że naszym największym sukcesem jest to, że polepszyliśmy bazę oświatową, wybudowaliśmy salę gimnastyczną nową przy Zespole Szkół Mechanicznych, zmodernizowaliśmy inne i będziemy następną przy Ekonomiku budować. To jest największy sukces co do oświaty i również sukcesy odnosimy a propos dróg- budowa i polepszenie stanu dróg powiatowych.

Redakcja: Czego nie udało się Panu zrealizować w mijającej kadencji? Jak Pan myśli co było tego powodem?

Grzegorz Utracki: Sukcesem tej kadencji było zredukowanie kilkunastomilionowego długu szpitala. Natomiast ta redukcja na koniec kadencji nie może być jako sukces poczytana, bo niestety w wyniku działań NFZ i finansowania szpitali, niestety znowu nam rośnie dług. To jest chyba największa dla mnie osobiście porażka ponieważ wiele się napracowaliśmy, by ten szpital zaczął żyć, zaczął funkcjonować, a nie wszystko niestety znowu jest w nim tak, jak byśmy chcieli.

Redakcja: Czy zamierza Pan ponownie kandydować do Rady Powiatu?

Grzegorz Utracki: Tak, z tym, że chociaż już od dwóch kadencji jestem związany z Radą Powiatu, podjąłem decyzję, że bliższe sercu są mi sprawy mojej gminy, Gminy Krzyżanowice w której mieszkam, więc będę startował w wyborach na wójta tej gminy.

RANKING RADNYCH "USTĄP PIERWSZEŃSTWA"
WYGRAJ ATRAKCYJNE NAGRODY 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

7 KOMENTARZE

 1. Utracki Grzegoż nawet se nie umie rządzić w prywatnym gospodarstwie bo jak inaczej wytłumaczyć fakt ze zarabiając oficjalnie 96 tyś zł rocznie ,nie ma zadnych oszczedność ,żyje na kredyt 25 tyś i mieszka w ruderze bo jak inaczej nazwac dom który jest warty wg zeznań Grzegoża 90 tyś zł ,
  i on chce rządzić gminą to ją zapuści w długi bo któ w swoim domu rządzić nie umie …

 2. wsioch

  Ktoś im napisał na kartce, co mają mówić? Jak tak są mocno ze sobą zżyci, że wszyscy dzielą się po równo rzekomymi sukcesami? to niech wszyscy w końcu idą w cholerę – tu potrzebna jest nowa krew !!! Wszyscy się chwalę, że spełniali swoje statutowe obowiązki Radnego? i to ma być jakiś miernik osobowości Radnego? MIERNOTY ŻAŁOSNE.!

 3. wyborca

  mierny człowiek, mocny w gębie a jeszcze mocniejszy jak za plecami gada, nieszczery, fałszywy – gmina Krzyżanowice zasługuje na uczciwszego gospodarza a ten jak wiemy pcha się na stołem po L.Fulneczku

 4. zzz

  Rada powiatu zmniejszyła dług ,czy były główny księgowy,który odszedł i dług znowu się zwiększa. Rozumię ,zet.Rada powiatu tak sprawuje nadzór ,że pozwala zadłużać szpital dyeektorowi R i czym się chwalić?

 5. To się okaże czy gmina jest bliższa sercu czy kieszeni? Temu człowiekowi trudno zaufać.Puste obietnice.

 6. Nie glosujcie na niego.Głosujcie na Gerarda Kretka.Bo ten Utracki to debil.

 7. Bardzo jestem zadowolona z wyboru Wojta Grzegorza Utrackiego ktory mjeszka na mojej ulicy. zycze przyjemnej pracy.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here