Radlin: X Festiwal Organizacji Pozarządowych

16 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie w godz. 16:30-19:00 odbędzie się święto lokalnych inicjatyw, czyli 10. edycja Festiwalu Organizacji Pozarządowych.

Impreza adresowana jest tak do mieszkańców powiatu wodzisławskiego, jak i raciborskiego. Z okazji jubileuszu, organizatorzy zapowiedzieli szereg atrakcji, a wśród nich m. in.:

- reklama -

Wykłady i prezentacje dotyczące radlińskich organizacji pozarządowych;
Seminarium "Kobiety w radlińskiej społeczności" – prelekcje, prezentacje, filmy, konkursy stanowiące podsumowanie projektu "Radlinianki. Wyrównywanie szans kobiet w społeczności lokalnej" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego;
Występ zespołu PRZYTUP;
Pokaz mody w wykonaniu grupy FINEZJA;
Występ Sabiny Jeszki – uczestniczki programu "Mam talent";
Występ laureatów TAŃCA Z GWIAZDAMI ;
Występ gwiazdy wieczoru – zespołu De Nuevo;
Wystawa fotografii uczestników projektu pn. "Spotkania z fotografią" realizowanego przez Stowarzyszenie Radlińskie Biuro Porad Obywatelskich oraz Gminne Centrum Informacji w Radlinie, prezentujące zdjęcia wykonane podczas wyjazdów plenerowych do Rud; Pszczyny; robotniczego osiedla Nikiszowiec w Katowicach; nocnego pleneru w Rybniku oraz wyjazdu do Wisły. Projekt "Spotkania z fotografią" jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Organizatorami festiwalu są: Urząd Miasta Radlin, Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych, Miejski Ośrodek Kultur w Radlinie, Stowarzyszenie Radlińskie Biuro Porad Obywatelskich oraz Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej.

Festiwal jest współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Radlin w ramach projektu "X Festiwal Organizacji Pozarządowych" oraz ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektów "Spotkania z fotografią" oraz "Radlinianki. Wyrównywanie szans kobiet w społeczności lokalnej".

/oprac. BaK/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here