Yellow Spots zagra w Atmosfear

29 października o godzinie 20.30 w pubie Amosfear w Raciborzu wystąpi węgierska grupa Yellow Spots. Bilety w cenie 7 zł.

Yellow Spots to rewelacyjny band z węgier grający muzykę psychobilly / ska , który był jednym z gości festiwalu "wRacku 2010" w Raciborzu . Zespół powstał w 2003 r. w Budapeszcie.Załozycielem grupy jest perkusista Schleki , pasjonat swingu , dixie , psychobilly.Do swojego zespołu zatrudnił kilku psychofanów, pierwszy z nich to kontrabasista Napocska (z zawodu szewc ) , drugi z nich to jazzowy gitarzysta : przystojniak Mark rolę wokalisty objął węgierski aktor Aberralt.Po kilku zawirowaniach w składzie zespół przekształcił się w 7 osobową supergrupę. Jednym słowem : Absurd , siedmiu freaków a wszystko podrasowane bałkańskim czarnym humorem. W 2005 r. wypuścili pierwsze demo pt.”Gutting Ballads”.Rok późneij ukazała się Ep-ka :” 5 pieces dinner with the gutting men”. Ich ostatnia płyta to:”Misshapen future view is now the poetor”(2008). Ich koncerty nazywane są “Rockabilly Horror Show” .

- reklama -

 

 

 

/p/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Z tego co widziałam zaszły małe zmiany, bilet kosztuje 8 zł.
    Co do Yellow Spots to mam bardzo miłe wspomnienia z festiwalu. Nie wiem jak reszta, ale jeśli chodzi o mnie, to nigdy w życiu bym sobie nie wybaczyła, grzechem wręcz by było gdybym się tam nie pojawiła! To nie lada wydarzenie, niezwykły koncert, hm.. koncert – raczej spektakl, i to nie byle jaki.. No i jeśli chodzi o klimat hallowen – są niezastąpieni.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here