Opole za mocne dla Krzanowic

Siatkarki UKS Krzanowice po trzech kolejnych zwycięstwach jechały do Opola, aby zdobyć kolejne punkty i na dłużej zadomowić się w czołówce tabeli. Niestety rzeczywistość okazała się brutalna i krzanowiczanki poniosły drugą porażkę w sezonie.

 Początek meczu był bardzo obiecujący, bo siatkarki UKS prowadziły 3-4 punktami, ale w miarę upływu czasu gospodynie odrabiały punkt po punkcie, by w końcówce wygrać do 23. Set drugi i trzeci był bliźniaczo podobny, ponieważ do piętnastego punktu toczyła się walka punkt za punkt, a później  gospodynie grając tego dnia bardzo dobrze zagrywką, a jeszcze lepiej w obronie odskakiwały. Po wielu długich wymianach, których było na meczy sporo, to właśnie opolanki szczęśliwie wychodziły z nich zwycięsko, co zadecydowało o końcowym rezultacie spotkania. Niebagatelny wpływ na grę opolanek miał fakt, iż na meczu pojawił się wieloletni trener kadry Polski Kobiet Andrzej Niemczyk, który dopingował drużynę gospodarzy.

- reklama -

 

 

 

 

   
     SMS 2 LO Opole   –   GS UKS Krzanowice     3 : 0 (23,17,17)

Skład: Magdalena Sławik (1 pkt.), Barbara Otlik (10), Magdalena Bahryj (5), Aleksandra Baron (12), Klaudia Nagler (7), Weronika Sławik (4), Karolina Daniszewska – libero oraz Agnieszka Breitschedel (1), Magdalena Śmieja, Justyna Hońca, Karolina Wittek, Sylwia Balcer.

 

źródło: GS UKS Krzanowice

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here