Powiat popiera starania PWSZ o nowy kierunek

Za namową Norberta Miki radni powiatowi poparli starania Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej o uruchomienie na uczelni kierunku Europeistyka. – Nowy kierunek to szansa dla uczelni, ale i korzyść dla regionu – argumentuje przewodniczący Rady Powiatu.

 

- reklama -

List z prośbą o poparcie skierował na ręce przewodniczącego prof. Michał Szepelawy. W pismie rektor informuje, że PWSZ stara się o utworzenie kierunku europeistyka, pod szyldem którego funkcjonowałyby specjalności "europejskie stosunki gospodarcze" oraz "europejskie stosunki społeczno – polityczne".

 

Norbert Mika gorąco namawiał kolegów do zaakceptowania pozytywnej odpowiedzi jakiej udzielił w imieniu rady, argumentując tym,  że nowy kierunek to nie tylko szansa rozwoju dla raciborskiej uczelni, ale też korzyść – także finansowa – dla miasta. – Przyjedzie więcej studentów, którzy nie tylko będą zdobywać wiedzę. Będą musieli iść do sklepu, do kina, zostawią pieniądze – przekonywał dodając, iż absolwenci mogą ewentualnie liczyć na zatrudnienie w raciborskich szkołach i placówkach oświatowych.

 

/ps/

———————————————————————-

REKLAMA:

 

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP 195C

 Brother DCP-195C

Kompaktowe, wielofunkcyjne urządzenie atramentowe z obsługą kart pamięci

Funkcje drukowania, kopiowania i skanowania umożliwiające otrzymanie wysokiej jakości profesjonalnych dokumentów przy użyciu jednego, kompaktowego urządzenia, dzięki któremu można JESZCZE WIĘCEJ.

 

 

Specyfikacja:

Interfejs USB 2.0

Prędkość druku do 33 str./min (mono)

Prędkość druku do 27 str./min (kolor)

Rozdzielczość druku 600 x 1200 dpi

Prędkość kopiowania 22 str./min

Rozdzielczość skanowania (optyczna): 1200 x 2400 dpi

Akceptowane karty pamięci: USB flash memory drive:USB Mass Storage Class from 16 MB to 8 GB:Support format: FAT 12/FAT16/FAT32

PictBridge

 

Cena w SOFT-ib : 369 zł

(Cena na dzień 27.10.10.)

 

 SOFT-ibKOMPUTERY NOTEBOOKI KASY FISKALNE MULTIMEDIA SPRZĘT AKCESORIA SERWIS INTERNET

 

- reklama -

4 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here