Konkurs „Świetlik” po raz czwarty

Trwają zapisy do Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych ŚWIETLIK . Aby zrozumieć i polubić  nauki przyrodnicze, a także by przygotować się do finałowego testu, trzeba zostać aktywnym badaczem praw natury.

Dlatego  dzieci będą przeprowadzać  eksperymenty przygotowane przez zespół fizyków Uniwersytetu Jagiellońskiego. Eksperymenty do IV edycji pojawią się na stronie konkursu do 10 stycznia 2011 roku. Natomiast już teraz zapraszamy wszystkich sympatyków przyrody do zapoznania się  przykładowymi doświadczeniami  oraz testami zamieszczonymi na stronie konkursu www.swietlik.edu.pl .

- reklama -

 

 

Organizatorzy informują, że ruszyły już zapisy do Konkursu. Na stronie głównej znajdą Państwo zakładkę zawierającą informacje " jak się zapisać ?"prosimy o zapoznanie się z  nimi a następnie postępowanie według instrukcji.

 

Wpłaty za uczestników należy dokonać na konto Fundacji dla UJ: BANK DnB NORD Polska S.A. 19 1370 1372 0000 1706 5117 6001 UWAGA!!!!  W tytule wpłaty należy podać KOD ŚWIETLIKA( szkoły) przydzielony podczas rejestracji, który posłuży do identyfikacji . Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w Konkursie

 

 

 

Czytaj także:  "Świetlik" po raz 4 – konkurs dla młodych pasjonatów przyrody

 

/w/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here