Super Duo w Raciborzu – co jeszcze w ten weekend?

0

W Raciborzu odbędzie się występ kabaretu Super Duo oraz gala z okazji 20-lecia DKF. W Pszowie po raz szósty będzie można pobawić się na Rock Trendy Festiwal, a w Krzanowicach wystąpi zespół Sugar.

13 listopada o godzinie 17.00 w Raciborskim Centrum Kultury wystąpi kabaret Super Duo. Bilety w cenie 40 i 20 zł do nabycia w kasie RCK przy ul. Chopina w Raciborzu. Kabaret Super Duo tworzą dwaj znakomici aktorzy: Marian Opania i Wiktor Zborowski. Artyści prezentują program, na który składają się piosenki Młynarskiego, Wysockiego i Brela. W programie kabaretu są także śmieszne szmoncesy (humor żydowski), zapożyczone ze starych warszawskich kabaretów.

- reklama -

13 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie odbędzie się szósta edycja festiwalu Rock Trendy. Gwiazdą festiwalu będzie Acid Drinkers. Start o godzinie 16.30. Bilety w cenie 20/25 zł.

14 listopada na deskach DK w Krzanowicach zagrają formacje muzyczne z domu kultury, a gościem specjalnym będzie zespół muzyczny SUGAR. – Zapraszamy na wspaniałe – muzyczne widowisko, oczarujemy wszystkich ferią świateł i dźwięku – zachęcają do udziału organizatorzy. Wstęp wolny.

Gala z okazji 20-lecia DKF    

14 listopada w RCK przy ul. Chopina odbędzie się uroczysta gala z okazji 20-lecia Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców woj. śląskiego w Raciborzu. Rozpoczęcie o godz. 16.00. W programie między innymi: występ Tworkauer Eiche, występ tenorów, którzy zaśpiewają najpiękniejsze arie w języku niemieckim, polskim i włoskim, koncert Norberta Rascha i Anety. Wstęp wolny.

Przegląd Zespołów Śpiewaczych

13 listopada o godzinie 16.00 w Wiejskim Domu Kultury w Czyżowicach odbędzie się Przegląd Zespołów Śpiewaczych Kół Gospodyń Wiejskich oraz spotkanie z Markiem Szołtyskiem autorem wielu książek związanych z kulturą śląską. Przegląd odbędzie się w sali widowiskowej. W programie również: "Graczki – zabawki i zabawy śląskie” oraz wspólne biesiadowanie. Wstęp wolny.

XII Radlińskie Spotkania z Kulturą

14 listopada o godzinie 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się występ Chóru Mieszanego im. Juliusza Słowackiego oraz wręczenie nagród uczestnikom konkursu "Znam moje miasto". Uroczystość uświetni występ Ireny Jarockiej. Bezpłatne wejściówki do nabycia w MOK.

Kino "Bałtyk" na weekend:

12-14.11; godz. 17.00, 15.30
ZAKOCHANY WILCZEK

12-14.11; godz. 18.30, 20.00
ŚNIADANIE DO ŁÓŻKA

ALCHEMIST PROJECT W RADIU MEGA BEAT:

/p/

—————————————————————–

 

"Dzień z Magdą Walach"

 

Zobacz fotorelację oraz  film wideo ze spotkania autorskiego z Magdą Walach oraz Przemyławiem Brannym 

Zobacz fotorelację oraz film wideo ze spektaklu Teatru Bagatela "Wystarczy noc" w Raciborzu

Zobacz fotorelację oraz   materiał filmowy ze spotkania Magdy Walach w Jej byłej szkole

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here