Skład nowych rad gmin w powiecie

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała już wyniki wyborów samorządowych. Zobacz, kto będzie zasiadał w nowej radzie gminy (miasta) w powiecie raciborskim.

Gmina Kuźnia Raciborska

- reklama -

Sabina Chroboczek-Wierzchowska (Platforma Obywatelska)
Radosław Kasprzyk (Platforma Obywatelska)
Adam Skórka (KWW Macha)
Grażyna Tokarska (KWW Gmina w Dobrych Rękach)
Mariola Wajda(KWW Gmina w Dobrych Rękach)
Bernard Kowol (KWW Gmina w Dobrych Rękach)
Gerard Hanusek (KWW Gmina w Dobrych Rękach)
Marcelina Waśniowska (KWW Razem Dla Gminy)
Ernest Drazik (KWW Razem Dla Gminy)
Sylwester Larysz (KWW Razem Dla Gminy)
Adrian Lepiarczyk (KWW Razem Dla Gminy)
Roman Wilk (KWW Razem Dla Gminy)
Manfred Wrona (KWW Razem Dla Gminy)
Aleksandra Bartoń (KWW Gmina i Miasto – Wspólna Sprawa)
Tadeusz Koral (KWW Gmina i Miasto – Wspólna Sprawa)

Gmina Nędza

Jan Flut (KWW Anny Iskały)
Alicja Kowol (KWW Anny Iskały)
Marian Gzuk (KWW Anny Iskały)
Henryk Postawka (KWW Anny Iskały)
Karol Kalemba (KWW Anny Iskały)
Jan Francus (KWW Anny Iskały)
Grzegorz Swoboda (KWW Anny Iskały)
Gerard Przybyła (KWW Anny Iskały)
Gizela Marondel (KWW Anny Iskały)
Krystian Okręt (KWW Anny Iskały)
Renata Bienia (KWW Razem Dla Gminy Nędza)
Rafał Lincner (KWW Razem Dla Gminy Nędza)
Roman Marcol (KWW Razem Dla Gminy Nędza)
Krystian Płaczek (KWW Razem Dla Gminy Nędza)
Julian Skwierczyński (KWW Juliana Skwierczyńskiego)

 

Gmina Rudnik

Stefan Absalon (KWW Uczciwość i Gospodarność)
Franciszek Mrowiec (KWW Uczciwość i Gospodarność)
Kazimierz Lach (KWW Uczciwość i Gospodarność)
Teresa Neblik (KWW Uczciwość i Gospodarność)
Urszula Widenka (KWW Uczciwość i Gospodarność)
Gabriela Bedrunka (KWW Uczciwość i Gospodarność)
Krzysztof Badurczyk (KWW Norberta Parysa)
Mirosław Golijasz (KWW Norberta Parysa)
Grzegorz Pendziałek (KWW Norberta Parysa)
Erwin Krybus (KWW Norberta Parysa)
Natalia Fojcik (KWW Gmina Dla Ludzi)
Henryk Rzerzacz (KWW Nasza Gmina Rudnik)
Karina Hałas (KWW Gmina Rudnik w Dobre Ręce)

 

Gmina Pietrowice Wielkie

Piotr Bajak (KWW Porozumienie Dla Rozwoju)
Henryk Joachim Marcinek (KWW Porozumienie Dla Rozwoju)
Henryk Józef Marcinek (KWW Porozumienie Dla Rozwoju)
Jan Mikołajczyk (KWW Porozumienie Dla Rozwoju)
Joachim Wieczorek (KWW Porozumienie Dla Rozwoju)
Zygfryd Lasak (KWW Porozumienie Dla Rozwoju)
Anna Rostek (KWW Porozumienie Dla Rozwoju)
Józef Malcharczyk (KWW Porozumienie Dla Rozwoju)
Wojciech zalewski (KWW Porozumienie Dla Rozwoju)
Andrzej Olbrich (KWW Porozumienie Dla Rozwoju)
Maria Sobola (KWW Porozumienie Dla Rozwoju)
Gerard Bula (KWW Porozumienie Dla Rozwoju)
Ilona Gawlica (KWW Porozumienie Dla Rozwoju)
Zdzisław Kozub (KWW Nasza Gmina Pietrowice Wielkie)
Piotr Parys (KWW Zielona Okolica)

 

Gmina Krzanowice

Andrzej Cybulski (Sercem Gminy Są Jej Mieszkańcy)
Katarzyna Kerner (Sercem Gminy Są Jej Mieszkańcy)
Andrzej Strzedulla (Sercem Gminy Są Jej Mieszkańcy)
Andrzej Sosna (Sercem Gminy Są Jej Mieszkańcy)
Marian Porębski (Sercem Gminy Są Jej Mieszkańcy)
Marek Burban (KWW Wspólnie Dla Naszych Mieszkańców)
Kornelia Pawliczek-Błońska (KWW Wspólnie Dla Naszych Mieszkańców)
Ewelina Daniszewska (KWW Wspólnie Dla Naszych Mieszkańców)
Józef Abrahamczyk (KWW Wspólnie Dla Naszych Mieszkańców)
Jan Lach (KWW Wspólnie Dla Naszych Mieszkańców)
Teresa Kretek (KWW Wspólnie Dla Naszych Mieszkańców)
Henryk Tumulka (KWW Wspólnie Dla Naszych Mieszkańców)
Tadeusz Kulesza (KWW Wspólnie Dla Naszych Mieszkańców)
Łucja Basista (KWW Wspólnie Dla Naszych Mieszkańców)
Rajnard Krautwurst (KWW Wspólnie Dla Naszych Mieszkańców)

 

Gmina Krzyżanowice

Brunon Chrzibek (KWW Dla Wspólnego Dobra)
Paweł Lasak (KWW Dla Wspólnego Dobra)
Gabriela Jendrzejczyk (KWW Dla Wspólnego Dobra)
Krystian Rybarz (KWW Dla Wspólnego Dobra)
Alfons Cwik (KWW Dla Wspólnego Dobra)
Marian Lasak (KWW Dla Wspólnego Dobra)
Urszula Fas (KWW Dla Wspólnego Dobra)
Maria Kiszka (KWW Dla Wspólnego Dobra)
Andrzej Bulenda (KWW Grzegorza Utrackiego)
Walter Witeczek (KWW Grzegorza Utrackiego)
Zdzisław Ciapka (KWW Grzegorza Utrackiego)
Emilia Kubik (KWW Grzegorza Utrackiego)
Adam Machowski (KWW Dla Tworkowa)
Andrzej Lipiec (KWW Dla Tworkowa)
Maria Riedel (KWW Wspólne Dobro)

Gmina Kornowac

Mirosław Małek (KWW Twoja Gmina – Twój Dom)
Jan Zaczyk (KWW Razem 2014)
Wilhelm Walenko (KWW Razem 2014)
Roża Placek (KWW Twoja Gmina – Twój Dom)
Jarosław Bugdol (KWW Twoja Gmina – Twój Dom)
Danuta Glenc (KWW Razem 2014)
Józef Kramarczyk (KWW Razem 2014)
Norbert Pientka (KWW Razem 2014)
Jacek Gorywoda (KWW Twoja Gmina – Twój Dom)
Krystian Staniek (KWW Twoja Gmina – Twój Dom)
Dariusz Kuśmierz (KWW Twoja Gmina – Twój Dom)
Eugeniusz Kura (KWW Razem 2014)
Czesław Drzeniek (KWW Twoja Gmina – Twój Dom)
Franciszek Szkatuła (KWW Twoja Gmina – Twój Dom)
Anna Guzy (KWW Razem 2014)

/oprac. BaK/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here