Siatkówka: Co się dzieje z Krzanowicami?

Słaby mecz rozegrały siatkarki GS UKS Krzanowice w Katowicach. Od pierwszego do ostatniego seta zawodniczki  z Katowic dyktowały warunki na boisku, pewnie wygrywając 3:0. W grudniu i styczniu czeka drużynę Krzanowic kilka ważnych meczów, by na wiosnę grać spokojnie o utrzymanie w II lidze

Krzanowiczanki w pierwszym secie grały dobrze do stanu 8 : 8, potem popełniły dużą ilość błędów w ataku, co ułatwiło gospodyniom wygranie seta. Partia druga była bardzo wyrównana, ale znów w końcówce dziewczęta z Krzanowic nie wytrzymały presji i oddały Katowicom seta za darmo. Odsłona trzecia to już walka z wiatrakami drużyny z Krzanowic, która w tym meczu oddała przeciwnikowi półtorej seta po własnych błędach, co zadecydowało o końcowym wyniku.

UKS Sokół 43 Katowice   –   GS UKS Krzanowice    3 : 0 (15,23,16)

Skład: Magdalena Sławik (2 pkt.), Barbara Otlik (14), Magdalena Bahryj, Agnieszka Breitschedel (10), Klaudia Nagler (6), Weronika Sławik (3), Karolina Daniszewska – libero oraz Magdalena Śmieja (2), Justyna Hońca, Karolina Wittek.

źródło: GS.UKS.KRZANOWICE